Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nagyjából mekkora az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagyjából mekkora az a testsúly, amely alatt szóba sem álltok egy pasival függetlenül attól, hogy milyen jóképű?

Figyelt kérdés

Szvsz nem vagyok csúnya (de annyira jóképű sem), viszont huszoniksz évesen már régóta folyamatosan ingázok az 53 és 55 kiló között. Korábban voltam már kondizni is, de semmit nem értem el vele, mert alapból feminin alkatom van gyors anyagcserével és gyenge csontozattal/izomzattal. Elméletileg (de tényleg csak elméletileg) a nagyon pici/vékony csajok illenének hozzám, de gondolom ők sem egy magamfajtára vágynak. Ennek ellenére sokszor úgy érzem, stabil kapcsolatom is előbb lesz, minthogy meg tudjak akár 60 kilóra hízni (persze egyikre sincs esélyem). Na szóval kíváncsi lennék a véleményeitekre (csak a lányoké érdekel).

Kort is írjatok, ha nem nagy kérés.



2017. jan. 10. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát,én az izmosabb kategóriát kedvelem, nekem barátom 191 cm és 90kg, utána pedig nem érezném magam biztonságban egy lényegében fele akkora férfi mellett, ne haragudj :/
2017. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Min 175 cm és 90 kg (izom).

Én 173 vok és 57 kiló (sportos) ha számít.

És 27 éves

2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok kövér (168/58) de melletted annak érezném magam. Konkrét súlyt nem bírnék írni de a izmosabb széles vállú pasikat kedvelem akik mellett vékonynak érezhetem magam.
2017. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
A párom 190 cm magas, és ahhoz 86 kg. Mivel nem vagyok egy nádszál vékony lány, így azért szeretem ha a párom nem kisebb nálam.
2017. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor végül is elkönyvelhetem, hogy egyedül fogok meghalni boldog kapcsolat nélkül? Erre sokszor belegondolok és elég fájó tudat. 😢
2017. jan. 10. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Sokszor látok vékony férfiakat húsosabb nőkkel. Nekik gondolom nem számít annyira, ha a férfi vékony, mert nekik is súlyproblémáik vannak. Húsosabb nők nem tetszenek?

Amúgy nekem volt barátom, aki nagyon vékony volt, vékonyabb nálam, én átlagos vagyok. De mivel arcra bejött, így nem zavart, hogy vékony.

2017. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eléggé kerekded, formás vagyok. míg a párom csont és bőr. Viszont jól tud öltözködni, így nem látszik olyan hű de vékonynak :DD
2017. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 160 magas vagyok és 44-45 kiló. Ha le tudnál kötni beszélgetéssel, intelligens lennél és minden egyébben érdekesnek találnálak, akkor a testalkatod nem oszt-szoroz.


Sajna nem keresek társat mert már van, de hidd el, egyáltalán nem lehetetlen.

2017. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Húsosabb nők nem tetszenek?"

Természetesen tetszenek (persze olyan mértékben, ami még nem minősül komolyabb egészségügyi problémának).

2017. jan. 10. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy Kérdező?
2017. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!