Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nagyjából mekkora az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagyjából mekkora az a testsúly, amely alatt szóba sem álltok egy pasival függetlenül attól, hogy milyen jóképű?

Figyelt kérdés

Szvsz nem vagyok csúnya (de annyira jóképű sem), viszont huszoniksz évesen már régóta folyamatosan ingázok az 53 és 55 kiló között. Korábban voltam már kondizni is, de semmit nem értem el vele, mert alapból feminin alkatom van gyors anyagcserével és gyenge csontozattal/izomzattal. Elméletileg (de tényleg csak elméletileg) a nagyon pici/vékony csajok illenének hozzám, de gondolom ők sem egy magamfajtára vágynak. Ennek ellenére sokszor úgy érzem, stabil kapcsolatom is előbb lesz, minthogy meg tudjak akár 60 kilóra hízni (persze egyikre sincs esélyem). Na szóval kíváncsi lennék a véleményeitekre (csak a lányoké érdekel).

Kort is írjatok, ha nem nagy kérés.



2017. jan. 10. 15:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: 169-170 (attól függ, hogy délelőtt vagy este mérem, de ebből a szempontból talán mind1).
2017. jan. 10. 16:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért 170 centihez az 53 kg még egyáltalán nem a világvége.
2017. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Magam is alacsony és vékony vagyok, engem nem zavarna különösebben, ha minden más stimmelne.

De nekem is van barátom:)

2017. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Èn 172 cm vagyok ès bár nem vagyok kövér, de van rajtam felesleg itt-ott. Nem érezném jól magam egy olyan pasival aki vèkonyabb is, meg alacsonyabb is nálam. A párom 185 cm ès 85kg, ez teljesen rendben van, 75kg alatt nem nagyon tetszenek a férfiak.
2017. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60 kiló alatt biztos nem. Még az is iszonyat kevés egy férfinak, főleg ha van azért magassága. Magasságban 170 cm alatt kizárt, mert legyen már magasabb nálam. Én am 52-53 kg vagyok, vékonynak számítok és ha most ugyan ilyen vékony a pasi mint én az még elképzelve sem vonzó.
2017. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!