Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok? Alacsony (165cm) csúnya, vagy jóképű magas biszex (inkább meleg) akivel talán havi szinten 1x van nemi aktus, ellenben az alacsonnyal, aki mindig csinálná?

Figyelt kérdés
A kérdés valós, én vagyok az alacsony, haverom a biszex. Én 32f.- ő 28/f

2017. márc. 9. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha ilyen helyzet állna elő, és személyiségre ugyan olyanok, kit választanátok?
2017. márc. 9. 19:25
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
én azt vettem észre hogy a mai csajok tök buknak a biszexekre...legalábbis világbéke mellett már az is elvárás gyakran hogy ne legyen rasszista a csávó de még homofób se....csak azt nem értem minek ez az elvárás tán hármasozni szeretne?
2017. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A helyes, jóképű pasikkal az a baj, hogy sok nő bukik az ilyenekre, így bizonytaln, hogy valóban én lennék-e csak naki az igazi...

A kevésbé szépeknek nem igazán van senkijünk, legalább értelmesebbek, de ha van közös téma, ha megfog a személyisége, biztonságban érezném magam mellette, akkor nem számít, ha nem a világ szépe a pasas, inkább vele, mint egy tipikus szépfiúval.


27/N

2017. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem is izgatbak a biszexek:D de havi 1 szexxel nem érem be, csúnya pasival, avgyis olyannal, aki nem jön be meg nyílván nem jövök össze. :D
2017. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelmű, hogy az alacsonyabb pasi kéne, hogy csúnya-e azt majd én eldöntöm...de szerintem nem az.


Sosem kellene egy bixszex pasi és bennem sincs semmi hajlam a nők felé...én még, ilyen maradi vagyok.

2017. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A magasság mindegy, a kinézet relatív, van olyan pasi aki után olvadoznak a csajok de nekem nem jön be annyira és fordítva is, de tényleg inkább személység függő lenne.

Mondjuk az érdekelne hogy miért havi 1x? Nincs szinte semmi szexuális étvágya? Vagy nem kívánja annyira a csajokat? Mert pl ha egy srác nem kíván szexuálisan akkor inkább nem rángatom bele egy kapcsolatba ahol nyilvánvalóan többet akarnék.

2017. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ha így néz ki az alacsony akkor őt.

A biszex nem kell.


Azon kívül,hogy kicsi és csúnya vagy ill mindig feláll értesz valamihez?

2017. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 9. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Neked még talán lehetne esélyed ha nagyon összeillünk, nagyon vonzódunk, de a barátodnak kizárt, ő a szememben csak félig férfi...

32n és 170 cm

2017. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Utokso hogy te mekkora bunko vagy!


Az alacsony, a párom is "csak" 166cm, de minden nap la.egyszer elkap. A csunyaság meg tök relativ dolog...


28n, 169cm

2017. márc. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!