Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudott hogy szűz!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott hogy szűz!?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a kapcsolat elején a barátnőm azt mondta ő még sohasem volt együtt szexuálisan senkivel.Ezt tiszteletben tartva hagytam a dolgot és elfogadtam a döntését.Elmondása szerint mostmár szeret és szerelmes belém épp ezért bevallotta hogy úgy egy éve lefeküdt egy pasival de nagyon megbánta stb és hogy a lelkiismerete nem bírta tovább szégyelte és azért nem mondta el.En már nem is tudom mit gondoljak róla elmondása szerint szeret. 2 hónapja vagyunk együtt. F23 19L?

#hazugság #szex #szűz, szerelem
2017. márc. 8. 20:23
1 2
 1/11 csigusz27 ***** válasza:
100%

WTF...

Most akkor mi is a kérdés?

2017. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
azt kamuzta hogy szűz,de azért vallotta be hogy mással már volt mert le akar veled feküdni.Ott kiderülne hogy már nem az..Egyszerűen még nem tartotta alkalmasnak hogy szexeljetek és ezt találta ki.Már megbízik benned és benne van a dologban ennyi.
2017. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen nem akarta úgy kezdeni a kapcsolatotokat, hogy egy rossz emléket felemleget magának, amit szeretne elfelejteni.

Szerintem - emberileg - megérthető.

2017. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem.

De ez annyira jellemző a lányokra. Odadobják magukat egy egyéjszakás kalandra, aztán hazudnak róla és hónapokat várnak azzal, aki meg megérdemelné...

2017. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmasak vagytok ... Miért kell szegény csajt bántani ? Kérdező örülj neki ,hogy egyáltalán elmondta ... Ha nem tette volna akkor meg az lenne a bajod ?!
2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Régen nem azt füllentették az ilyen csajok, hogy szűzek, hanem hogy megerőszakolták őket.
2017. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem tudna érdekelni, hogy szűz-e vagy sem. Az viszont megbocsájthatatlan, ha hazudik. Emiatt simán otthagynám. Nálam a hazugság nem bocsájtható meg. Miért? Mert véglegesen aláássa a bizalmat. Ha ebben hazudott, másban is fog, mert neki úgy kényelmes. Ha megcsal, azt is simán letagadja... az ilyenből nem kérnék.


26/F

2017. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

És neked miért elvárás, hogy egy lány 19 évesen szűz legyen? Esetleg te is az vagy? Akkor még beleférne, azt mondom. De ha te sem vagy az, akkor tőle miért várod el, hogy ennyi idősen őrizgesse, mint valami apáca? Ja, a lányok legyenek szent életűek, ezt elvárod, de te előtted pasi végigkefélheted a fél várost, mi, mert ez így van rendjén?

Tudod mit, dobd ki szegényt a fenébe, hátha így esélye nyílik egy normális pasit találnia, aki nem azon rugózik ennyi idősen, hogy szűz-e a barátnője vagy sem.

2017. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem vártam el semmit tőle csak az esett rosszul hogy folyamatosan a szemembe hazudott.
2017. márc. 9. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát hova hazudjon szegény? Az orrodba?
2017. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!