Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudott, hogy szűz volt?

Hazudott, hogy szűz volt?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt vallotta sokáig magáról , hogy szűz. Amikor lefeküdtünk akkor bár jó szűk volt , de nem ütköztem semmilyen akadályba és ő élvezte teljesen. Ő azt mondja , hogy pedig szűz, ez most nem igaz, vagy tényleg lehet ilyen?
2013. aug. 8. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl. nem masztizhatott, nem szakadhatott el a szűzhártyája bármitől? Nem tudjuk.
2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem volt benne még az a kicsi félelem se , h na most az első , teljesen úgy tűnt, mintha már nem az első lett volna, ami nekem nem baj, csak az őszinteség kérdése az már más.
2013. aug. 8. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt megkérdezted tőle hogyan válaszolt? Testbeszéd, mimika, hangja volt?
2013. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem éreztem rajta ,hogy hazudott , és levetkőzésig még félénk is volt, de utána már nem volt annyira szűzies a dolog.
2013. aug. 8. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosítalak, hogy nem minden lány görcsöl a "jaj első alkalom, szüzesség elvesztése" témán, hanem normálisan természetesen is tudnak viselkedni páran. Oltári nagy b.rom volt, aki kitalálta ezt az első alkalom, vérzés, fájdalom dolgot, kb. a lányok 60 %-ra igaz, hogy vérzik az első alkalomkor, a többi nem. És attól, hogy nem ütköztél akadályba nem jelent semmit. Nyílván szokott maszturbálni, amitől simán elszakadhat a szűzhártyája, de lehet még kismillió oka is ennek. Jó lenne, ha kicsit jobban bíznál benne.
2013. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőmmel pont ugyan ez volt.Nagyon őszinték voltunk egymással pontosan tudtam hogy szokott maszturbálni és azt is hogy "átszakította" a szűzhártyáját.Jött az első alkalom minden jó volt. Teltek-múltak a hetek míg kiderült hogy 13 évesen lefeküdt egy 23 éves fiúval.Ez az én történetem, nem hiszem hogy veled is ez lenne. Ha kételkedsz benne akkor kérdezd meg tőle nyugodtan. Ha normális a kapcsolat meg tudjátok beszélni :) Sok sikert.
2013. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanígy volt, és tényleg szűz voltam... Miért nem tudsz megbízni benne?
2013. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a szűzhártya a tampon használattól is megsérülhetett.. és az h nem volt bizonytalan annak a válasza, hogy már teljesen rá volt készülve és nem volt benne félelem
2013. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!