Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nyilvános helyeken a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyilvános helyeken a legizgalmasabb kiverni?

Figyelt kérdés
Nyárra össze akarok állítani egy bakancslistát, tudnátok extrém helyeket javasolni?

2017. márc. 6. 17:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
A hHsők tere mértani közepén!
2020. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Össze jött valamelyik azóta?
2020. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Hösök tere.

Kossuth tér.

Sándor palota.

Bármelyik 4,es 6os megálló.

Astoria.

Deák tér.

Es igen a rendőr kapitányságok előtt.

Illetve a Szabadságtéren.

2020. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32%

nekem a legkönnyebb és kicsit a legizgalmasabb/legperverzebb, az tengerben volt, ahol annyira iszapos volt a víz, hogy a saját testedet nem láttad, szóval ha ott lett volna melletted valaki, nem tudtad volna megmondani, hogy van e rajta gatya.

Egyik ilyen strandon, ahol éppen nagyon kevés emberke volt, és hát kedvem is volt, nekiálltam, úgy sem látta senki a vízben, élveztem és a vége felé láttam két bomba jó fiatal csajt, akik az elején még kint dumálgattak, majd ugyanúgy bejöttek, fürödtek, dumálgattak. Amire oda értem, ők már 2 méterre úszkáltak tőlem, jól elvoltak, fogalmuk sem volt mit csinálok.

Furcsán éreztem magam, hogy erre a két csajra vertem ki jóformán, akik mellettem voltak, de egyben izgalmas is.

2020. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!