Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz? Nyilvános helyen vertem ki.

Figyelt kérdés

Ma kondizás után a zuhanyzóban vertem ki, mert nagyon kanos voltam. Nem volt senki a zuhanyzóban, de a végén amikor már élveztem el pont akkor bejött egy valaki, és látta, mert a zuhanyzónál csak üveg fal van, tehát át lehet látni rajta.

Nagyon gáz ez szerintetek?

19 vagyok, és nagyjából velem egykorú aki észrevette, egy kicsit furcsán nézett rám...


2017. márc. 3. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Zuhanyzóban? Egyáltalán nem az.
2017. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, zuhanyzóban.
2017. márc. 3. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért mondom! Képzeld csak el, hogy mi lenne, ha valamelyik kondigépre verted volna rá! :D
2017. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem elég cinkes. :)
2017. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen nem kellene. Vagy ha nagyon muszáj akkor menj a wc-be és zárd be az ajtót.
2017. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Kár h nem én láttam meg :D
2017. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:
Tény, hogy kicsit cinkes, de szerintem még belefér. Szerintem jobb világot élnénk, ha a szexuális funkciókat nem választanánk el társadalmilag és törvényileg ilyen szigorúan a többi biológiai funkciótól.
2017. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!