Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sehogy sem tudok elmenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudok elmenni, hogyan lehetne ezen változtatni? L

Figyelt kérdés

Sajnos a barátommal nem sikerül elmennem.

Kézzel jó érzés, de valahogy elmenni nem tudok, nyalással pedig nem annyira érzek semmit. Szex közben pedig abszolút semmi. Nagyon zavar, mert szegény annyira próbálkozik.

Egyébként magamnak sem mindig sikerül kézzel, vagy ha igen, elég sokáig kell csinálnom.

Mi lehet a baj? Mit kezdjek ezzel? Ugye nem maradok így? 20L


2017. márc. 4. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Tanáccsal nem tudok szolgálni. Én is ebben a helyzetben vagyok :(

19L

2017. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pszihikai eredetű a problémád, meg kell tanulnod beszélni, ellazulni.Szeretkezni kell, szeretni a tested, nem baxxni...


Neked meg kell tanulnod ellazulni, nem szabad prűdnek lenni egy picit sem, a srác meg meg kell tanulja hogyan oldja a görcsöket benned, meg kell tanulja, hogyan kényeztesse a tested, úgy hogy neked a lehető legjobb legyen.

2017. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok tapasztalatom ezen a téren még,de az orgazmusképesség fejleszthető,szóval ne keseredj el.

Nagyon sok mindentől függ: a partnertől, a körülményektől, a saját test ismeretétől és pszichés dolgoktól.Szokták mondani ,hogy a srácok kapják az orgazmus,nekünk lányoknak meg kell azt szereznünk.Például vannak pózok amelyekben sokkal könnyebben megy az elélvezés,ezt már én is tapasztaltam.

Nálam is előfordul az,hogy ha rossz hangulatom,nem tudok koncentrálni akkor napestig is kényeztethetem magam,de a csúcsra nem tudok eljutni.

Szóval fel a fejjel,gyakorlással sokat lehet javítani a dolgon.21/L

2017. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ramone ***** válasza:
Rosz a partner és/vagy kevés a kommunikáció... A szexualitás a szeretkezés nem csak abból áll hogy ruha ledob és gèpiesen csináljátok amiről azt hiszitek hogy jó.. tessék leülni és részletesen megbeszélni... Közben is lehet a másikat instruktálni hogy mit hogy csináljon
2017. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfival kellene próbálkoznotok, nem kisfiúkkal.
2017. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a csiklód nyalják, az sem segít?

G-pontod megkeresték már?

2017. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ritkán pszichikai eredetű, legtöbbször inkább szervi probléma, de ez semmiképp se betegség, ezért nincs is rá gyógyszer. Ne aggódj sok nő nem tud elmenni.
2017. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!