Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja vagyok együtt az első barátommal, 3 hónapja feküdtünk le először. Előtte már volt petting illetve orális szex is. Nagyon szeretem, a szex is nagyon jó vele. Az ujjazás mondjuk sokkal jobban izgat mint az orál, beleremeg az egész testem, meg pár perc alatt tocsogok. Szexnél szintén ez van, főképp ha én vagyok felül, folyamatosan ingerli úgy a G-pontom. Tehát úgy gondolom nem itt van a hiba, mármint nem a technikájában, de akár kézzel akár szájjal elégítene ki, sosem volt még orgazmusom. :( Sajnos nem tudom, hogy ez mitől lehet, és min kellene változtatnom. Beszéltünk már erről, és mondtam is neki, hogy mindig nagyon élvezem bármit csinál, és mindig orgazmus közeli állapotban vagyok, de egy bizonyos holtponton nem sikerül átlendülni.



2017. márc. 1. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
De ha maszturbálsz akkor van orgazmusod?Csak ha vele vagy,akkor nincs?
2017. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs probléma. Ennek megfelelőn próbáltam őt is navigálni, hogy mi esne jól, és így még sokkal intenzívebb érzés is mintha magamnak csinálnám. Erre az egészre amúgy nem vagyok rágörcsölve, mert (lehet a tapasztalatlanságom miatt még) így is nagyon jónak élem meg a szeretkezést, nem az a mérvadó, hogy elmegyek-e, csaknyilván örülnék neki. :D
2017. márc. 1. 21:33
 3/5 Nazaret válasza:
Pontosan az ,az oka, ami szerintetek nem gond és ,manapság mindenki csinálja. Az önkielégítés! Még mielőtt két ember megtanulná egymás testét és a másiknak örömöt szerezni, addigra már régen rögzült a maxturbáció az idegrendszerben. Ezek után ne csodálkozzatok, ha ettől eltérő módon nem jön össze, mikor már évek óta erre vagytok rászokva. Mert manapság nagy divat lett a maszturbáció, a leszbikus szex, a vibrátor, az orális szex. Sztem már minden, csak a normális hetero szexuális aktus!!!
2017. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nazaret válasza:
Csak a normál hetero szexuális aktus nem!!! (bocs)
2017. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Van igazság abban,amit mondasz,csak tudod először a saját testedet kell megismerni.Kitapasztalni,hogy hogy jó,vagy hogy hogy a legjobb.Ha te nem tudsz magadnak örömet okozni mert azt sem tudod,hogy mi az ,amitől orgazmusod lesz akkor hogyan lehetne elvárni,hogy a másik nem tagja orgazmushoz juttasson?
2017. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!