Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy éjjel be tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy éjjel be tudtam dugni barátnőm hüvelyébe ujjam hogy nem vette észre?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mélyen alvó, simán... de nem ajánlom, hogy ezzel próbálkozz, ha csak nem vonzó számára az ilyen, nagyon visszaüthet és rosszul is lereagálhatja.


Van, aki szeret erre ébredni és nagyon jó szex lehet belőle...


De nagy vita és sértődöttség is... így, csak ésszel!

2017. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze! Én is dugtam már az ujjam a barátnőd hüvelyébe így ... ő az a fajta, aki észre sem veszi :-P
2017. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Simán, én is megdugtam a párom éjjel,fel sem ébredt...
2017. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
2-es: Még mindig röhögök, király vagy!! :D :D
2017. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most tőlünk kérdezed? Hát Te voltál ott, Te csináltad, aztán Te tapasztaltad a reakcióit, vagy annak hiányát...
2017. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 icu75 ***** válasza:
87%
Na ne már a barátnőd széttárt lábbal alszik? Azt még elhiszem hogy a csiklóját megérintetted, de az egész ujjad szárazon a hüvelyébe?! Münchausen báró leszármazottja lehetsz! :-)
2017. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én nem emlékszem,hogy velem történt volna ilyen,de megeshetett. Egyszer kidőlt éjszaka egy 50 éves fa az udvarunkon. A maik utcában is felkeltek rá,én csak reggel pislogtam.

A tesóm mesélte nemrég,hogy elaludt aktus közben,olyan kómás volt.

2017. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de ha felébred rá, vagy fordul, elég csúnya sérülést is okozhatsz neki, szóval nem kéne ezzel játszani, mellesleg nem tudom, milyen habitusú csajos van, de némelyeket ez igencsak kiakaszt.
2017. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Deflohelp ***** válasza:
77%
Ha nagyon fáradt volt és mélyen aludt, akkor igen.
2017. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem voltam ott. Miért itt kérdezed?
2017. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!