Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is kellemetlenül érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kellemetlenül érzi magát, ha levegő kerül a hüvelyébe, és az "fingós" hangot ad ki?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy elég gyakran ez van, ha nyal a barátom. Egyszerűen érzem, hogy az izmaim megfeszülnek lent, és a hüvelyem levegőt szív magába, főként, amikor már közel vagyok az orgazmushoz. De ugye ez a levegő ki is megy, így fingós hangot ad ki. A barátom nyugtat, hogy ez teljesen normális, de én akkor is nagyon szégyenlem magam, és már az orgazmust sem tudom elérni. Sokszor mondom is neki, hogy fejezze be szájjal ez miatt, és inkább dugjunk. Pedig nagyon szeret kényeztetni szájjal, és látom, hogy rossz neki, hogy mondom, hogy fejezze be, mert tudja, hogy nem élveztem el. Más is így van ezzel, vagy csak én érzem ennyire kellemetlenül magam miatta?
2017. márc. 2. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális! Úgy próbáltátok már,hogy egy idő után abba hagyjátok és két ujjával széthuzza.Igy ki jön a levegő. És folytathatjátok! Ne parázz,nyugodtan élvezz el.
2017. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne görcsölj ezen engedd el magad élvezd az együttlétet :)

ha nem tudod elengedni magad és szégyenled ezt akkor csak elrontja a hangulatot :S


24F

2017. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem érzem kellemetlennek, mint azt sem, ha a sok izgalmi nedvtől "szörcsögő" hangot ad ki a puncim. Mondjuk, amely ffiember szexelt már, az tudja, hogy ezzel jár.
2017. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ilyen jól csinálja :)

Amúgy nincs vele baj, talán edzd egy kicsit a lenti izmaidat, akkor nem megy be majd könnyen a levegő.

2017. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szeretjük a puni púúút! (Egy pasi)
2017. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, engem is nagyon zavar, legszívesebben elsüllyednék szégyenemben ilyenkor. Nekem az a szerencsém, hogy csak bizonyos testhelyzetekben van ez, és csak aktus után rotyog a nunám, amikor kihúzza, szóval az orgazmusomat nem befolyásolja, de akkor is nagyon kínos.
2017. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ez teljesen normális! Mi a fa.szt görcsöltök ezen?? Ez minden nőnél jellemző, de legalább is azokra akiket hátulról dugnak. Vagy éppen nyalnak... Süllyedjen el szégyenében az a pasi, akit ez zavar!

42/F

2017. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Baratod tarjon szet teged odalent. Ha közben pl. 2 ujjal benned van es kisse szettarja a hüvelyedet, akkor kiegyenlitödik a legnyomas es szabadon, hang nelkül aramlik a levegö.


Ha azt nem szereted, kicsit szet is huzhat kivüröl, ami ugyanazt erdmenyezi.

2017. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok újra. 39 éves nő. Ne érezzétek kellemetlenségnek, vagy szégyellnivaló dolognak. Pont olyan természetes, mint hogy egy ffi ejakulál, pl. Teljesen természetes dolog.
2017. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Punci pukin és a sima pukin is nevetni kell 23 L
2017. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!