Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm gyakran kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyakran kellemetlen helyzetbe hoz, mi ennek az oka? Vannak akik nem érzik az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat mond mások előtt ami nem illendő és mindenkinek kellemetlen csak neki nem.

Pl Fent vagyunk a szobájában, délután, szex meg minden.

Jönnek hozzájuk vendégek, kiabálnak neki menjen le. Lemegyünk a földszintre ott van kb 6 vendég meg a szülei, testvér és azt mondja nekik hogy : "Sziasztok jövünk már, fent voltunk a szobámba, képzelhetitek mit csináltunk"

És ez mindenkinek kellemetlen de neki egyáltalán nem. Nem az első ilyen eset volt. Máskor meg azt emlegeti idegenek előtt hogy bevette-e a fogamzásgátlóját, banánnak csinál kézimunkát miközben a nagyapjával beszélget, meg még néhány eset volt eddig, 3 hónap alatt. Nem fogyatékos. Ha mondom neki hogy ne mondjon ilyeneket csak nevet és azt mondja hogy az semmi. Nekem elég ciki és nem hinném hogy abbahagyja. Simán lehet szakítás ebből.


2017. márc. 2. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem szórakoztatna egy ilyen csaj. Mondjuk én sem vagyok szégyenlős. Képzeld, mindenki csinálja. Igen, még nagyapád meg a szomszéd néni is szexel(t). Ha elvonultok kettesben a szobába, és magatokra zárjátok az ajtót, senki nem gondolja, hogy társasjátékoztok. Mi ezen a szégyellnivaló?
2017. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék, hogy ilyen gyökér létemre egy ilyen klassz csaj jár velem önszántából, mindenféle külső kényszer nélkül.
2017. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tehát a szájába élvezhetsz a parkban? :D


Egyébként meg a leírásod alapján tuti kedvelném a csajt. :D

2017. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!