Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem, hogy még együtt vannak-e, nehogy kellemetlen helyzetbe hozzam magamat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm/barátnőm, akivel most készülök találkozni. Pár éve még kirakta, hogy "kapcsolatban XY-al" akivel még én hoztam össze, bár a státusz nem volt látható utána. Facebookon összesen egy képük látható, egy csoportkép,amin egymás kezét fogják, ami 1-2 éves. Szóval, nem tudom, hogy még együtt vannak-e és nem akarok se rákérdezni, hogy "amúgy megvagytok?" vagy valami tapintatlan kérdést feltenni. Másrészt viszont, jót tenne a hiúságomnak, hogy azok, akik részben általam jöttek össze, még mindig együtt vannak.
2017. febr. 9. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a béna nyelvtani szerkezetért, közben ötfelé jártak a gondolataim.
2017. febr. 9. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Együtt nem együtt. Számít az? Ha jobb vagy őnála, akkor a női ösztönök férfit váltanak.


Én mondjuk tenni szoktam rá, ha egy nő kapcsolatban van. Attól még úgy kezelem, mint egy egyedülállót. Persze, ha házas, az már más téma.


Szóval ettől nem kell lepadlózni.

2017. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te hoztad össze őket, akkor gondolom ismered (legalább felületesen) a másik embert, szóval akár érdeklődhetsz is róla (és, XY-al mi a helyzet? Már rég nem találkoztunk, jól van?), és akkor talán elmondja, hogy mi van velük, szerintem ez egyáltalán nem tapintatlan, tőlem is szoktak ismerősökről (főleg, ha úgy tudják, még együtt vagyunk) érdeklődni, nem szoktam ezen megsértődni akkor sem, ha már nem járunk.
2017. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, kell valaki, akkor teszek érte. Arra várok, minden tiszta steril körülmény legyen, valószínű, még szűz agglegény vagyok most is.
2017. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha barátnők vagytok, akkor miért lenne kellemetlen? Mi simán rákérdezünk barátnők között, hogy mi a helyzet az XY pasival, akivel korábban együtt volt, akkor is, ha már jó ideje nem hallottunk felőle.
2017. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!