Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm gyakran kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyakran kellemetlen helyzetbe hoz, mi ennek az oka? Vannak akik nem érzik az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat mond mások előtt ami nem illendő és mindenkinek kellemetlen csak neki nem.

Pl Fent vagyunk a szobájában, délután, szex meg minden.

Jönnek hozzájuk vendégek, kiabálnak neki menjen le. Lemegyünk a földszintre ott van kb 6 vendég meg a szülei, testvér és azt mondja nekik hogy : "Sziasztok jövünk már, fent voltunk a szobámba, képzelhetitek mit csináltunk"

És ez mindenkinek kellemetlen de neki egyáltalán nem. Nem az első ilyen eset volt. Máskor meg azt emlegeti idegenek előtt hogy bevette-e a fogamzásgátlóját, banánnak csinál kézimunkát miközben a nagyapjával beszélget, meg még néhány eset volt eddig, 3 hónap alatt. Nem fogyatékos. Ha mondom neki hogy ne mondjon ilyeneket csak nevet és azt mondja hogy az semmi. Nekem elég ciki és nem hinném hogy abbahagyja. Simán lehet szakítás ebből.


2017. márc. 2. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Detto, csak nem ep forditva volt...(lany vagyok). Szakitottam vele. De elmondtam neki a problemamat, azota remelem tanult belole.
2017. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki, hogy lehet szakítás ebből.

Ő nem veszi figyelembe egy apró kérésed, pedig nem nagy dolog. Ha ennyire hederít arra, amit kérsz tőle, hagyd ott.

2017. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Te mindig ennyire merev vagy? Én nevettem volna vele együtt.. Komolyan, mi ebben olyan hatalmas nagy probléma? Csak laza.. Neked valami könyvtáros kéne.
2017. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Mi ezzel gond?

Tanuljatok szégyenmentességet.

Persze, hogy nevet. Hisz kis balga emberkéknek kellemetlen. Nem csoda, még direkt csinálja. Ez tényleg semmi...


Ha szakítás lesz ebből, nem érdemled meg.

2017. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
hat az nem normalis egyaltalan, h idos ember elott ilyeneket csinal.. nincsenek haverjai es itt eli ki magat v csak neked akar imponalni,h milyen laza tud lenni, csak nem esik le neki h kuurvara gaz :D biztos jo buta liba lehet
2017. márc. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Sötét mint az éjszaka, plusz azt élvezi ha másokat megbotránkoztat,szóval beteg is.
2017. márc. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg egyszerűen más természetűek vagytok. Én megkérdezném kettesben a szüleit, hogy a korábbi barátaival is így viselkedett és a reakciójukból megpróbálom levonnnia tanulságot, hogy tényleg furcsállják-e... gondolom még fiatal, csak szóltak volna már neki, hoyg ahgyja abba, ha annyira helytelenítik. Ha meg elfogadott ez a családban, akkor nehezen magyarázod meg h nem normális.
2017. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az ilyen csajok azt akarják, hogy az ágyban móresre tanítsd őket, mert rossz kislányok voltak. Ilyen egyszerű, direkt húznak.
2017. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De az meg nem zavar amikor parkban/moziban/buszon a szajaba elvezel es soha nem mond nemet. Mi?
2017. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9

Az nem zavart.

2017. márc. 3. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!