Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szeretitek, ha a nő ráül az arcotokra?

Figyelt kérdés
Nekem ez az egyik vágyam, sajnos a volt barátom megalázónak érezte, úgyhogy nem próbáltuk ki. Kicsit vadabbul képzelem el, erősebben beleülnék és "meglovagolnám". Nem tudom, hogy ez tényleg kicsit megalázó és többségben nem szeretik a férfiak, vagy csak pont olyan emberrel voltam, akit egyenesen taszított a dolog?!
2017. márc. 2. 16:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom valaki szerint megalázó vki szerint nem... olyan mint az arcraélvezés akörül is megoszlanak a vélemények... ki hogyan szocializálódott, stb

persze az is egyértelmű h van egy dominancia jellege a dolognak, dehát pont ettől olyan izgató!

de azt elmondhatom h egy jól működő kapcsolatban nem kell ezen morfondírozni h megalázó v nem... pont attól lesz vmi jó h nem az unalmas megszokott hétköznapi...

sztem nagyon jó tud lenni és még egy domináns férfi is élvezi ha igazi férfiről van szó, nem nyámnyila kisfiúról. aki át tudja adni az irányítást és nem ragaszkodik görcsösen hozzá mert vmi kisebbsségi komplexusa van. páran meg túl prűdek hmég ehhez is dehát az ilyen embereket el kéne már felejteni 2017-ben...


24/F

2017. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem imádja. Minél jobban rácuppanok,annál jobban éli. Nekem meg annyira bejön az,hogy így feltüzeli,irtó heves orgazmusom van tőle. Mindenki nyer.😉
2017. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, amikor szétfészkeli a nő magát az arcomon és csupa punciszag, nedv lesz minden.
2017. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra semmi megalázó nincs benne.

Esetleg 69 ből válts át ülésbe 😉

2017. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik, de max. 70 kilós csajjal
2017. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, viszont ha a lábát tenné rám, az szuper lenne.
2017. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan izgat, ha a punciján keresztül érezhetem ahogy a teste vágytól nekem feszül. Nem megalázó, imádom ha folyik az államon a nedv.
2017. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon izgató.
2017. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Majdnem minden alkalommal van arcraülés. Csak akkor nem, ha nagyon kivánós, mert akkor csak hanyattfekszik, és hagyja magát kinyalni. Tudja, hogy ismerem minden porcikáját, nem kell már mondania, hogy mit, hogyan.
2017. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 manly ***** válasza:
Nekem bejön, izgató.
2022. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!