Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez átlagon felüli szerszám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez átlagon felüli szerszám lányok fiúk ugye?

Figyelt kérdés
Srácok a 13,5cm szerszám az átlagon felüli ugye?Mármint ez azért hatalmas nem? 22/F

2017. márc. 1. 10:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
37%

Az én barátomnak is ennyi. Szerintem ez szinte a legjobb méret. De amúgy nem nagy. Pont jó.


Lehet hogy a tág hüvelyű lánykáknák ez pöttömke, akkor keressenek 25 centis néger csávókat ;) ;) de hidd el nincs ezzel baj

2017. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően vastag, akkor teljesen jó, nem kell kétségbe esni.

20/L

2017. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele ha jól tudod használni igaz páromnak 19 cm...de ha nem tudna vele rendesen bánni semmit sem ér a méret..!! :)
2017. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Barátomé 19 centi. Volt barátomé kisebb, mint a tied, nem tudtam élvezni vele. De ez nem az ő hibája volt, hanem szimplán a méreteink nem passzoltak. De hidd el, ha tudod használni ez egy jo méret.

22/L

2017. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát a pasimnak 13 évesen 17,9 cm
2017. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Kivancsifiu12 válasza:
Nem atlagon feluli pont atlagos!
2017. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!