Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas nők! Nektek nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők! Nektek nagyobb "szerszám" kell az ágyban?

Figyelt kérdés
Barátnőm 188 magas, jön az első szex, és kicsit aggódom, hogy a 17-18 centi hossz 14 centi kerülettel kevés lesz. Szerintetek?

2016. szept. 16. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a következtetést mégis miből vontad le?
2016. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nincs köze a magassághoz mekkora pénisz a jó.. Mert egy alacsony lánynak is kevés lehet a 14 cm és jobban preferálhatja a 18-20 cm péniszt. Míg van olyan magas lány akinek meg a kisebb szerszám az ideális. Szóval nincs összefüggés a kettő között. 22 L
2016. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Két csajom a közelmúltból: 175 centi, sudár jegenyefa, és a hasonló 17-18-as mérettel már fájdalmat okoztam neki, ha óvatlan voltam. Illetve egy másik lány kb. 160-162 centi, és az öklöm kellett neki. Csuklóig! Meg egy 20 centis dildóval kiegészülve nyomattam neki a duplapuncust. :D Szóval abszolút nincs összefüggés!
2016. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, nekem volt 182 magas barátnőm, 178 cm-es is, 175 cm-es is, tehát zömében magas nők, és eléggé szűk és rövid hüvelyű volt a legmagasabb, de a többiben sem lehetet harangozni. :)

Mondjuk picit rövidebb is a méretem, mint neked, de vastagságra ugyanilyen kb. Tökéletes volt a méretem nekik, mindig mondták és éreztem is rajtuk szex közben.

2016. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

175 feletti csajok IDE írhatnak.

19/ffi

2016. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a két szöges ellentét ugyanolyan magas volt, csak más testalkatú. Egy duci, nagyon nőies testalkatú, és egy szinte teljesen lapos, fiúsan erős csontozatú. Utóbbinak nem értem a hüvelye végére soha semmivel. A duci lánynak pedig konkrétan félig ment be a farkam, és már éreztem a végét. Emellett volt átlagos, 17cm hosszú hüvelyű barátnőm is,aki meg nagyon tág volt alapból. Szóval nincs összefüggés.
2016. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Én magas lány vagyok de nem vágyom extra méretekre
2016. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt melyik képlet alapján számoltad ki ? :DDDDD
2016. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!