Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lánynak fáj amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lánynak fáj amikor berakja a fiú, az azért van, mert nagy a szerszám?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdi betenni és akkor is amikor tövig betolja

2016. jún. 22. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Vaaagy nem elég nedves a csaj..

Itt mindenki síkosítóról beszél.mert az előjátékot nem ismerik,és 3 perc simi után már dugni akarnak.

Száraz nő nincs , csak béna partner..

2016. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy a lyuk a kicsi.:-D

Komolyra fordítva a szót,a lányt jól fel kell izgatnod előtte,tocsogjon alul akkor kitágul a hüvely és nem lesz fájdalmas.:)19/L

2016. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

"Száraz nő nincs , csak béna partner.."


Fura kijelentés. Van a földön mondjuk 4 milliárd nő, és te tudod, hogy ebből nincs olyan, akinek problémája lenne? :D


Pl hüvelygyulladás, stressz, rossz étrend etcetc is okozhat hüvelyszárazságot, Kedves Doktor Úr!

2016. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3#


Bocs,de ezt nőként írtam :)

2016. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valszeg nem az extrém esetekre érti a válaszadó ...

hanem ha a nőnek alapban semmi baja nincs


kérdező :

előjáték - nem véletlen a neve is

izgasson fel a fiú rendesen és akkor tegyen beléd akármit mikor már te kívánod h betegye és nem akkor mikor ö akarja

2016. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagy nem elég nedves 2. A Pasinak túl Nagy és túl vastag. 3. Túl szűk a csaj. Pl én hiába élek rendszeres nemi életet párommal. Annyira szűk vagyok Hogy amikor isten igazából kőkemény a farka csak gúvadnak a szemeim hogy Jézus Úr Isten.. Első néhány lökés kellemetlen de utána jobb. Páromnak nincs se nagy se vastag Pont jó Pont nekem való csak hát mikor kőkemény hát akkor basszus... 22 N
2016. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!