Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy arra keltetek reggel, hogy a barátnőd rajtad lovagol?

Figyelt kérdés

Tegnap ez történet velem, ez volt eddig életem legjobb ébresztése:D


hány éves vagy?


19f


2017. febr. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én ma arra ébredtem, hogy a popsim ujjazza :) 23f
2017. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Rendszeresen szopással vagy lovaglással ébresztem a párom. 23 L
2017. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Velem ilyen csak fordítva volt. Mármint a barátom ébresztett valami ilyesmivel.
2017. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne, és piszok jó érzés ezzel inditani a napot. A jelenlegi barátnőm meg olyan hogy ha rátőr a vágy akár az éjszaka kellős közepén nem szívbajos az belekezd a dologba, mindig fel kellek rá. Persze fordítva nem teljesen igaz, nem szereti azt ha ugy ébresztem hogy a fejem a két lába között van (előtte forró csókokkal kell keltenem őt), mert nem mindig kell fel az elején csak mikor már a csúcs közelében van és volt mikor történt némi balesett hogy bepisilt. De olyan cuki volt akkor is nem győzött bocsánatot kérni.
2017. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Ohh ilyen már nagyon régen volt !!A mostani párom nem ilyen :(.Irigylem a 2-es vàlaszolonak a párját!!:) 31/F
2017. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!