Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma reggel jöttem haza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel jöttem haza a munkából és a céges buszon, egy (csak látásból ismert) férfivel nagyon elkapott minket a vágy és lefeküdtem vele!?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt a dolog nem szoktak alkalmi partnereim lenni és nem is akarok tőle többet.


De, neki meg volt egy utalása arra, mikor elment nem rég, hogy ezt folytathatnánk. De én nem vágyom vele többre.


Most mit tegyek, hogyan adjam a tudtára, hogy ne legyek sértő, sem r.banc?


2017. febr. 14. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre. Pont így: jó volt, köszi, de nem szeretném folytatni
2017. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: közöld vele, hogy elkapott a vágy, de ennyi volt, nem szeretnéd folytatni...mégvegy ideig talán küzdeni fog, de majd abbahagyja...
2017. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hmm, remélem legalább jó volt vele és akkor volt egy jó reggeled. ;)


Egyébként meg, ahogy az első is írta és kész.

2017. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Melyik buszon is utazol? :D
2017. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Csak halkan kérdezném meg, hogy melyik céges járaton lehet téged megtalálni, hogy ha megint elkap téged a vágy, kéznél legyek?
2017. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Simán közöld vele hogy nincs folytatása!

De mázlista pasi..

2017. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
És a többi utas nem szólt semmit közben?
2017. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Mert szerinted a buszon nyomták le végig a mentet, ugyan már!


Vagy igen? Akkor kérlek tényleg írd meg, hogy melyik busz ez...

2017. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már r*b*nc lettél. Majd megy szépen a híred
2017. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek is köszönöm a segítő válaszokat, mint írtam, még nem voltam ilyen helyzetben és nem tudom, mi lenne erre a megfelelő "szabály" vagy mód.


De valóban, az lesz a legjobb, ha őszintén elmondom, hogy nem akarok folytatást!


#7,8,9... Sokat nem segítettetek a válasszal és természetesen én is annak érzem most magam, de ettől most nem lett jobb és persze nem a buszon estünk egymásnak.


A privátoknak!


Köszönöm szépen, kedvesek vagytok, de jelenleg nem vágyom sem komoly, sem alkalmi kapcsolatra (a reggelit is épp eléggé megbántam).


A képet küldőknek, nagyon helyesek vagytok, de interneten keresztül, nem szokásom ismerkedni.


Arra meg, hogy hírem menne... hát legyen, vállalom a botlásom következményeit, nem tudnék ellene mit tenni úgy sem, de egyébként nem gondolnám, hogy szétkürtölné, hisz neki sem érdeke.

2017. febr. 14. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!