Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma reggel jöttem haza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel jöttem haza a munkából és a céges buszon, egy (csak látásból ismert) férfivel nagyon elkapott minket a vágy és lefeküdtem vele!?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt a dolog nem szoktak alkalmi partnereim lenni és nem is akarok tőle többet.


De, neki meg volt egy utalása arra, mikor elment nem rég, hogy ezt folytathatnánk. De én nem vágyom vele többre.


Most mit tegyek, hogyan adjam a tudtára, hogy ne legyek sértő, sem r.banc?


2017. febr. 14. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Trollkodni akartam, de így a 10es válaszod után már nem lenne olyan vicces. Sikeresen elvetted tőle a kedvem. :D
2017. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit azt erzem hogy lesz ebbol meg folytatas, de most itt radtort az erkolcs es megijedtel hogy romlott noszemely lettel az 1ejszakastol. Szerintem nojj fel. Nem kell hogy bantson a dolog, ettol meg donthetsz ugy is h folytatod meg ugyis h nem.
2017. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikor, ha nem Valentin-napon? :-)
2019. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!