Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok elmagyaráznátok, szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elmagyaráznátok, szex közben mire kell koncentrálnotok?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem szereti ha a melleit és a csiklóját simogatom szeretkezés közben. Azt mondja azért mert úgy nem tud koncentrálni.
2017. febr. 23. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

:D :D :D


Én ilyenről még nem hallottam... pedig, nő vagyok. De gratulálok a barátnődhöz.

2017. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Az én páromnak sem kell semmire koncentrálnia.. de biztos még tapasztalatlan a tiéd, vagy nem tudja magát elengedni.

Beszélgessetek a dologról, és légy türelmes

2017. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon gyerek lehet még, ha nem tudja, hogy közben pont, hogy el kell veszítenie az embernek a fejét, és nem koncentrálnia ;) Várjatok még a szexszel egy kicsit!


Nekem nagyon úgy jön le, hogy nem élvezi, nem esik jól, ha hozzáérsz, csak gyorsan le akarja tudni :(

2017. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Régen rossz ha szex közben koncentrálni kell. Szerencsére el tudom magam engedni.. 23 L
2017. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem értem. Dícsérem őt, tudja hogy oda vagyok a testéért, imádom ha ruha nélkül van velem, sokszor maga veszi le. Szóval nem hiszem hogy nem engedi el magát
2017. febr. 23. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezhetem, mégis, hány éves a leányzó?
2017. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A csúcs előtt zavaró lehet az elkalandozó érintés, ezzel én is így vagyok.
2017. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
24 éves a hölgy. Nekem ő az első,neki én a 2.kapcsolata. Sajnos ritkán tudunk együtt lenni
2017. febr. 23. 16:05
 9/13 aperitif ***** válasza:
100%
Nekem csak a 69-nél van ilyen gondom. Szeretem 100%-osan megélni azt is, amit én csinálok, meg azt is, amit velem csinálnak, és a kettő együtt nem megy. Szeretkezés közben imádom, ha simogatnak, csókolgatnak, ha valamire koncentrálok, akkor pont ezekre az érintésekre.
2017. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ismerős , volt ilyen bnőm , egyféle módon pózban tudott szexelni és ő is koncentrált . Aztán mikor alaposan megraktam más pózban és új technikákkal sorozatosan elélveztettem kizökkent a "gyakorlatból" . A kiadós együttlét extázis nélkül csak ízlelgetés .
2017. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!