Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elmagyaráznátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmagyaráznátok nekem valamit?

Figyelt kérdés
Több újságban is olvastam, hogy emberek írják, hogy "naponta 3x is szexelünk". És mi van akkor mikor a nő menstruál? Akkor is szabad használni a "szerszámot"? Vagy akkor hogy működik a dolog? És a férfiakat nem zavarja, amikor a nőnek "megvan"?

2014. máj. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak párok akik élnek nemi élet akkor is, de sokakat zavar és igy nem. Ajánlott gumival csinálni ilynekor tartós kapcsolatbna is mert nagyobb a fertözési veszély mert nagyon nyitott a méhszáj a menstruáció alatt. Egyébként ezt a napi 3-at szerintem akkorra értik inkább amikor nincs meg a nőnek. Szerintem több pár nem csinálja ilynekor mint aki csinálja, ja és az sem gyakori hogy napi 3-szor. föleg nmem felnött korban tartós kacsolatbna házasságban X év után. Gyerek mellett meg végképp kizárt a napi 3.
2014. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy "naponta 3-szor is szexelünk", nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez minden egyes nap így megy. Ez egy általános kijelentés azoknál ahol gyakori a szex. De biztos vannak napok amikor gyakoribb vagy esetleg ritkább. De ettől függetlenül lehet szexelni akkor is amikor megvan egy nőnek, ez mindenkinek a saját döntése, hogy bevállalja-e ilyenkor a szexet. Valaki igen, valaki kibirja ezt a pár napot, vagy legalábbis azokat amikor erősebb a vérzés, és helyettesítik pl.orális szexszel. De van akit nem zavar.....
2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es tegyuk hozza, hogy a lanyok tobbseget mensi alatt inkabb egy tabla csoki es fajdalomcsillapito tudja kielegiteni, mintsem egy ferfi:D
2014. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbven heti 3x szexelnek,a többi vetítés.
2014. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. máj. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!