Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha egy jo pasi lefekszik 1 csúnya lannyal?

Figyelt kérdés

Egyik ismerosom,eleg jo csavo, sportos stb de azt mondja tuzoltasnak jo pedig a csaj nem szep es kicsit duci is. De megtesz neki mindent ez nem gaz?


Ti voltatok mar igy ti mit.gondoltok errol?


2017. febr. 22. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekel, ki kivel fekszik le.


Nem az számít, ki szép, ki nem, hanem hogy ketten szeressék egymást.

2017. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egészségére!
2017. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha azt írom, hogy 14 éves lány vagyok, akkor vajon hány privát üzenetet kapok? :'D
2017. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A pali csak kihasznalja a csajt a csaj tudja is de megis belemegy mindenbe. Manapsag ez normális? Mert nagyon nem 1 kategória
2017. febr. 22. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaj örül, ha dugja egy jó pasi kicsit van tőle önbizalma, érzi azt, hogy a pasi jobb kaliberű, mint ő viszont jó vele a szex stb. ezért megtesz mindent, hogy megtartsa a pasit...
2017. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a pasi jo az a te értékitéleted. Hogy a lány csunya, az a te izlésed. Szoval ha rolad van szo akkor döntsd el. Ha nem rolad akkor meg ne akarj itélkezni!!!!
2017. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes a csaj a srácba.
2017. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aperitif ***** válasza:

Nekem van egy elég jó pasi barátom, én meg hát... nem vagyok egy szépség, na. Nem gondolom, hogy csak tűzoltásnak lennék jó neki, mert már harmadik éve vagyunk együtt.

Ja, és hogy kinek mi a jó, meg a szép. Szerintem baromi jó pasi, ő meg azt mondja, hogy érte bőven őt is kudarc, mert sok lánynak nem jött be.

Ha az ismerősöd mondja, hogy tűzoltásra jó (arra a moslék is jó, ahogy a teljes mondás szól), az őt minősíti.

2017. febr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább tetszik neki a csaj,csak nehéz bevallania.Egy csúnyának kikiáltott csaj( erről kis vitát lehetne nyitni kinek mi a csúnya, ízlések és pofonok,miért kell mindig ezzel dobálózni,hogy csúnya) sem tud megtartani egy pasit pár jó szexel,túl sokáig.,max egy-két alkalomra. Tűzoltásra, meg ha olyan jó pasi,akkor találna a saját "tök jó" kategróiájában is...Nem? Akkor a haverod nem olyan jó pasi, vagy tetszik neki a nő. A második sztem sanszosabb.
2017. febr. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy gyönyörű nő fekszik mellettem az ágyban, már másfél éve a feleségem, pedig nem vagyok jóképűnek mondható.

Akkor mit keres itt?


Egyszerű: végtelenül szeretjük egymást

2017. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!