Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép, magabiztos lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, magabiztos lányok, ha egy pasi csúnya, mert ronda fejszerkezete van, attól még járnátok vele, ha amúgy normális?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megérkezett a nap vicces fiúja. :D
2016. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne hari, de nem..:S
2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Az en baratom nem az a szep arcu stb de a egy honap utana annyira megtetszett a stilusa hogy mar mas tipusu fiuk mellett nagyon el sem tudom kepzelni magam...
2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha tudsz beszelni es nem latszik rajtad a toketlenseg az onbizalomhiany akkor igen ezt csunya ferfikent irom.
2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as,na pont az ilyen válaszokra mondom hogy korrekt,kézcsók!
2016. júl. 26. 20:28
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen a stílusa a barátodnak?3-as
2016. júl. 26. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
A többi is korrekt válasz, maximum azok nem tetszenek, és nem azokat akartad hallani...
2016. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7-es,ne haragudj de pl.az egyes kommentben mit értékeljek?

No comment!

2016. júl. 26. 20:34
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is volt olyan hogy külsőleg nem tetszett egy egyaltalan de megismertem es most már egyenesen bejon!! És már minden volt vele..szex stb

És imádom! Nekem is a stilus ami megfogott az egyenisege

2016. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Adnék neki egy esélyt, ha amúgy van benne valami, ami megfog.

Velem is volt már olyan, hogy egyáltalán nem jött be a férfi, de ahogy egyre jobban megismertem, megkedveltem és "megszépült" a szememben. Jó humorú, kedves, értelmes volt, és helyén tudta kezelni saját magát és ez nagyon fontos. Egyetlen nő sem akar picsogó, önbizalom hiányos pasast...

2016. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!