Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mutatkozhatok-e osztályfőnökké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatkozhatok-e osztályfőnökként a diákjaim előtt meztelenül egy kiránduláson pl. zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
Most kaptam osztályt, pár éve kezdtem tanítani, és kirándulásra megyünk. Nem tudom, hogy tanárként mi a helyes, ha akkor megyek zuhanyozni, amikor már teljesen üres minden, vagy nem kell ebből ügyet csinálni.
2017. febr. 21. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Szirénákat vizionálok
2017. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs külön "felnőtt" zuhanyzó, akkor inkább várd meg, hogy ők végezzenek.

Meg úgyis viszel magaddal törölközőt, azzal el tudod takarni, amit el kell. :)

2017. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

szerintem külön fürödj...

am hanyadikosok?


23F

2017. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arról van szó, hogy mutogatnám magamat, hanem hogy "elbújjak" előlök vagy viselkedjek természetesen e téren (is).
2017. febr. 21. 12:12
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz képeket magadról, meg hogy te legyél a téma, akkor inkább külön. :D
2017. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Velünk "nagylányokkal" már fürdött együtt a fiatal tanárnéni, viszont az idősebbek nem. Semmi probléma nem volt ezzel, a fürdés a tisztálkodásról és nem a magamutogatásról szólt.
2017. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
#6: hú de jó lehetett :) F.
2017. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok! Aztán mi lehetett ebben olyan nagyon jó?? Neked olyan jó nagy élmény lenne a férfi tanároddal együtt zuhanyozni? Hidd el senkit nem érdekelt a dolog. Megfürödtünk, ennyi.
2017. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Ne fürgyé leeee :)


Várd meg amúgy, ha nincs külön zuhanyzó, nehogy aztán egy szülőhöz a "hír" és zokon vegye....az következményekkel járhat

2017. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi év távlatából már fogalmam sincs arról se, hol volt a zuhanyzó osztálykiránduláson. De biztos nem láttam a tanárunkat arrafelé.
2017. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!