Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mutatkozhatok-e osztályfőnökké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatkozhatok-e osztályfőnökként a diákjaim előtt meztelenül egy kiránduláson pl. zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
Most kaptam osztályt, pár éve kezdtem tanítani, és kirándulásra megyünk. Nem tudom, hogy tanárként mi a helyes, ha akkor megyek zuhanyozni, amikor már teljesen üres minden, vagy nem kell ebből ügyet csinálni.
2017. febr. 21. 12:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Na ne már, 2017-ben egy felnőt ne zuhanyozzon együtt azonos neműekkel...
2017. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tanári végzettségem is. De nem tanítok. Én nem mutatkoznék előttük. Kár, hogy tanár szakon ilyen gyakorlatias dolgok szóba se kerülnek, csak pedagógiai filozófia, művelődéstörténet és sok hülyeség, ami elmélet.
2017. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
33%

Régi a kérdés, de...

A tesitanárunk dolgozik velünk, így ő is lezuhanyzik óra után. Velünk közösen, és senkit nem érdekel.

Az úszómesterünk velünk közösen öltözik át, és senkit nem érdekel.

Az osztályfőnökünk mindig velünk közösen zuhanyzik, és ez sem érdekel senkit.

Ugyanúgy beszélgetünk közben, mintha az utcán összefutnánk, aztán trécselnénk egyet.


Nem tudom, miért ilyen szemérmesek az emberek.

Az osztályfőnökömnek, a tesitanáromnak, az úszómesteremnek is van hímvesszője, heréi, meg nekem is.

És ezen hasonlóság miatt ugyanabban a helyiségben zuhanyzunk.

A zuhanyzó olyan helyiség, amiben az emberek meztelenek. Húúú, micsoda szörnyű dolog. :D

Mindjárt legyen Szent Margit minden tanár -.-"

2017. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!