Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok behatolni a Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok behatolni a Barátnőmbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2x próbálkoztunk, de mindkétszer sikertelen volt:( Egyszerűen nem tudom betolni, mert nagyon szűk. Pedig előtte kb 20-30 percet előjátékozunk, benedvesedik, és tágul is egy kicsit, de nem eleget.

Az a gond vele, hogy egy kicsit gátlásos, de nem tudom, hogy miért, mert nagyon szép, és szeretem, és ezt mondom is neki. Lehet ennek az oka, hogy nem tud rendesen kitágulni?


üdv


2017. febr. 16. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne parázzatok...eredménykényszer nélkül próbáljátok amikor kedvetek van hozzá...előbb- utóbb ellazultok és gond nélkül be fog menni....
2017. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma sikerül:) Azt mondtam a Barátnőmnek, hogy csak kézzel, és szájjal kényeztessük egymást, és emiatt nem stresszelt, és jól kitudott tágulni, aztán a végén betoltam neki. Remélem, hogy legközelebb már nyugodt lesz, ezek után:)))
2017. febr. 18. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!