Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok behatolni a Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok behatolni a Barátnőmbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2x próbálkoztunk, de mindkétszer sikertelen volt:( Egyszerűen nem tudom betolni, mert nagyon szűk. Pedig előtte kb 20-30 percet előjátékozunk, benedvesedik, és tágul is egy kicsit, de nem eleget.

Az a gond vele, hogy egy kicsit gátlásos, de nem tudom, hogy miért, mert nagyon szép, és szeretem, és ezt mondom is neki. Lehet ennek az oka, hogy nem tud rendesen kitágulni?


üdv


2017. febr. 16. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert még kislány nem is kéne szexelnie
2017. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő 17, én 18 vagyok.
2017. febr. 16. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Küldd el hozzám, vagy inkább hagyd békén.
2017. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőd fél valamitől, valamiért gátlásai vannak. Ez akár tudat alatti is lehet. De valószínűleg ezért nem tud ellazulni. Sajnos velem is elő szokott fordulni hogy párom be se tudja rakni, vagy ha mégis az pokoli rossz, úgy hogy előző alkalommal meg fantasztikus volt :( Engem ilyenkor valami bánt, azért nem tudok kellőképpen ellazulni.


Vele is lehet ilyesmi. Vagy valamiért fél az egésztől. Illetve biztos hogy ő is annyira akarja, vagy csak miattad próbálkozik?

2017. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
El kell lazulni a szexhez. Nyaljad,ujjazd közben hogy táguljon.
2017. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van #3-nak.


Attól, hogy 17 éves még nincs felkészülve a szexre, de még te sem.


Hagyjátok békén inkább egymást, mert addig ügyetlenkedtek amíg becsúszik egy gyerek.

2017. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%

Ne izgulj!

Mi a barátommal ugyanígy 2x próbáltuk,de túl szűk voltam és nem fért be.

Harmadjára sikerült,de nem volt a legjobb érzés mert még mindig nagyon szűk voltam.

Viszont miután sikerült minden gátlásomat,félelmemet levetkőzni és csak a barátomra koncentrálni azóta nagyon élvezetes.

Ne aggódj,sikerülni fog,max több idő kell hozzá,hogy feloldódjon a barátnőd ;)

2017. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Görcsöl, nem való még neki a szex.
2017. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6!!!


Miért ne lennék felkészülve a szexre??????

2017. febr. 16. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt.. 2 alkalommal egyszerűen nem ment be, harmadszorra már sikerült. Biztosan fél, mert még sosem csinált ilyet, nyugtasd meg, hogy szereted és nem lesz semmi baj.
2017. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!