Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudok önbizalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok önbizalmat önteni a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

A barátnőm a husisabb csajok társaságába tartozik. Viszont egyáltalán nincs önbizalma, és még szűz is ami nem gond nem erről van szó de értitek egyszer le kell vetkőzni egymás előtt meg minden. Mondhatjátok hogy az elején sötétben de akkor se lehet egy életen át sötétben csinálni csak. Az önbizalomhiányának több oka is van a tipikus piszkálások gyerekkorban, és a szülei is elég bunkók ilyen téren vele. Volt hogy ott voltam és az anyukája közölte hogy fogyni kellene neki mert hogy akkor nekem sokkal jobban tetszene. Önbizalom építéshez olyan motiváló. Én tapasztaltabb vagyok de ilyen lánnyal még nem volt dolgom az is hogy szűz meg ez a önbizalom hiány. De úgy érzem érte megérné a küzdés. Egyébként nem vagyunk olyan fiatalok én 22 vagyok ő pedig 18. Nem csak megdugni szeretném fél év alatt ha csak arra kellett volna már nem lennék már vele. Az is lehet szerintem baj hogy így előttem nem volt semmi pasival kapcsolata nem úgy értem hogy petting mert az még velem se. De se csók se randi még mondta hogy konkrétan bókok se voltak személyesen. Csak egy két netes beszélgetés. Pedig nem csúnya lány ne egy 100 kg donna tonnát képzeljetek el hanem egy olyan 70kg -os formás lányt vagyis értitek ott kerek ahol kell.

Mit tanácsoltok hogyan bátorítsam nem szeretném elveszteni őt szeretem ebből az is következik a keressek mást tanács nem érdekel.

Bocsi hogy hosszú lett.

Válaszokat előre is köszönöm.


2016. júl. 3. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Dícsért őt sokszor, mondd neki mit szeretsz rajta, hogy milyen szép stb. Tárulkozz ki neki,mutasd meg, hogy szereted.
2016. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dicsérd meg, mond meg, hogy neked így is tetszik :)

persze ha tényleg így van...ne hazudj neki...jobb az őszinteség...


simogasd, puszilgasd...

ha tudod, akkor a hasát, melleit, fenekét, hogy lássa tényleg tetszik, nem csak mondod...


23F

2016. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso sorban ereznie kell hogy te mennyire szereted es hogy elotted nincs szegyelni valoja mert neked ugy tokeletes ahogy van:) bokolj neki tobbet, vidd el esetleg strandra (ha beleegyezik persze) ott csak ra figyelj , csokold meg sokszor ha setaltok fogd meg a kezet ereztesd vele hogy fontos neked:) Szervezz neki meglepetes vacsikat vagy elhivod filmezni gyertya stb mondd neki hogy mennyire gyonyoru aztan csokold meg onnan meg mar nem az en dolgom:)
2016. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
nemkell mondani h szép mer ugyse hiszi el.. büszkének kell rá lenni, ezt mondani neki, meg olyan társaságba vinni ahol szépnek tartják.
2016. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" edig nem csúnya lány ne egy 100 kg donna tonnát képzeljetek el "


Nekem első sorban az lenne feléd a kérdésem, hogy miért kell a kövérebb lányokat sértegetni? Képzeld a párom 100 kiló. ÉS? Eleinte ő is így viselkedett. Aztán szépen lassan idővel megnyílt.


" Volt hogy ott voltam és az anyukája közölte hogy fogyni kellene neki mert hogy akkor nekem sokkal jobban tetszene. "


Itt a hiba. Ha a szüleitől sem kap mást, mint a súlyára való megjegyzéseket ne várd, hogy egy önbizalomtól fényes leányzót kapsz. Sokszor mond el neki, hogy neked így tetszik ahogy van, ne másnak akarjon megfelelni hanem elsősorban saját magának, majd neked.


Nekem 2 évbe telt, míg leszoktattam a " dehátolyan rondavagyok " hozzá állásról...

2016. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eleg az ha jo tarsasagba kerul :) ha csak egyszer ketszer megdicserik az is jol esik neki :) ismerek en is ilyen lanyt es nem hiszem hogy ki meri mondani hogy jol esik neki a bok
2016. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!