Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas kielégítetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas kielégítetlenség nőknél?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nőkhöz szól a kérdésem. Előfordult már veled, hogy valamilyen fizikai fájdalmat éltél át amiatt, hogy hosszú ideig fel voltál izgulva, de nem tudtál elélvezni? Férfiaknál nyilvánvalóan van ilyen, és érdekelne, hogy nőknél ez hogyan működik.
2017. febr. 14. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak kellemetlen feszültség érzés lesz.
2017. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknál biológiai oka van, hogy miért fájhat, de a nőknél az a tényező nem játszik. Ha nagyon fel vagyok izgulva és nem elégülhetek ki akkor egy idő után elmúlik. Inkább fejben nehéz csak elengedni, hogy fel vagyok izgulva, de nem történhet semmi, persze fizikailag is rossz, de nem konkrét fájdalomként érzékelem. Inkább idegességbe megy át ha kielégítetlenül maradok. Még ha sokszor meg is történik egymás után, akkor sem fájdalmat érzek, csak frusztrációt. De ez az én tapasztalatom.
2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor fáj a méhem meg a petefészkeim is.. 23 L
2017. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább idegességbe megy át és nagyon nedvesedek.
2017. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pedig szokott fájni.. A hüvelyemben feszítést érzek, mintha sajogna.
2017. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, a szex úgyis jobban fáj.
2017. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!