Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire dobja meg az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire dobja meg az ember esélyeit egy 3-as BMW?

Figyelt kérdés

Tudom, igen, a normális lányokat nem érdekli, bla-bla... Én most az alkalmi kapcsolatokra gondolok, nem életem szerelmét keresem.


A nőgyűlölő kommenteket kérem mellőzni!


2017. febr. 13. 13:29
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ismerek egy csajt,aki csak azér van együtt a faszijával mer Audija van.

De ne egy szunyok 316i vel probálj csajozni szerintem :/

De lehet te is találsz egy Bmw fan ribit^^

Sok szerencset :*

2017. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen kis fos 3as BMW annyira dobja meg mint egy golf XD... ha egy 760iL-el próbálkoznál az lehet, hogy egyel jobb lenne. :D
2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát még egy 7-es,vagy X5-ös csak-csak,de egy 3-as?Ne már...
2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Dehogy, mondjuk egy olyan lány, aki tudja hogy mi a különbség egy 316i és mondjuk egy 330xd között, az amúgy sem hiszem, hogy a célcsoportba tartozna.

Második, persze rögtön Ferrari, nem? :D Nem a Palvin Barbarák érdekelnek ebben a körben.

2017. febr. 13. 14:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Ketten is mondtátok a hetest, tök nagypapis.
2017. febr. 13. 14:04
 6/16 anonim válasza:

De inkább menyj el örömlányokhoz,az nem lesz adagolos,se hengerfejes+nem leszel tömeg a kintről behozatott Bömössel.

Vagy menyj el valami Minimal bulira,na ott tuti felszedhetnél valami kis csajt!

2017. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy mondod, a normális nőket ez nem annyira érdekli...alkalminál is inkább a könnyűvérű csajokra hat, azokra talán igen. Ha olyan kell egy dugica erejéig, akkor vágd puccba a gépet és hajrá...
2017. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szexért konkrétan nem fizetnék, kocsi meg amúgy is kell. Még mindig kevésbé átlag, mint a busz ;)
2017. febr. 13. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Páromnak se jogsija se autója se lakása. Egy szaros gyárban dolgozik 3 műszakban 2 éve vagyunk együtt :) 23 L
2017. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagypapis :)? Ugyan már.Egy full extrás 7-es belefáj 55 misibe.Egy hármas max 23,de akkor már kb. repül is.Az olyan nők akiket amúgy jó kocsival lehet felszedni,ezt pontosan tudják.
2017. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!