Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjek el nála orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjek el nála orgazmust?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem képes hüvelyi orgazmusnak, sem magának sem én nem tudok neki okozni, Csiklói orgazmusa van, az megy is teljesen, de hüvelyi hogyan?

Hogy tudnék nála elérni orgazmust?



2017. febr. 10. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg olyan pozban csinalni, hogy minel jobban ingereld a G pontjat.
2017. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éve élek szexuális életet a barátommal (egyikünknek se volt előző kapcsolata, elsők vagyunk egymásnak). Soha nem mentem még el szex közben. Ha a csiklómat izgatja kézzel vagy szájjal, akkor sikerül, szex közben nem. Na, egy hete billent át a mérleg. Lovagló pózban lassan mozogtam rajta, hogy nehogy ő menjen el hamarabb, és közben az ujjammal izgattam magamat. El is mentem. Nagyon örültem neki. :D Esetleg próbálkozzatok így. Nálam ez a sokféle póz a g pont ingerlésével soha nem változtatott semmit.

20N

2017. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Akik szex közben elélveznek azok is szinte mind azért, mert közben a csikló vagy hozzáér a péniszhez, vagy maga a lány izgatja.
2017. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam izgatni a csiklóját, de azt mondta, hogy neki úgy kellemtlen, egyszerre a kettő.

Nem tudom, hogy akkot hogy kellene, de ő is és én is kétségbe vagyunk esve kicsit :(

2017. febr. 11. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálja meg a barátnőd csinálni magának? Ő érzi jobban, hogy jó neki.
2017. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!