Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok! Jó maszturbálási...

Srácok! Jó maszturbálási módszerek? Hogyan érjek el nagyobb orgazmust?

Figyelt kérdés
Tippeket várom

2014. febr. 20. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
zsibb*aszd el a kezed így olyan mintha más csinálná
2014. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

lényeg az hogy izgasd fel magad nagyon


jó módszer párna dugása is


vagy van olyan is ami nagyon hasonlít az igazira, gumit felhúzod, és mintha fekvőtámaszt csinálnál, kinyomod a felsőtestedet a kezeiddel, tehát azok egyenesek a makkod alját meg hozzá dörgölöd ahhoz amihez támaszkodsz (ágy, padló, lepedő) gumi azért kell mert 1. szokod a gumit, 2. nem kell figyelned ara hogy mit kensz össze, 3 sikosít is, nem szárazon dörgölöd mondjuk egy törülközőhjöz


aztán zsineggel összekötözheted a golyóidat, hogy jól lifegjen, de ne túl szorosan, nem kiherélni akarod magadat :)


vehetsz fleshlightot vagy műp.i.nát


ha csajod nincs, a kutyád is nyalogathatja a zacsid :DD

2014. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
Vegyél egy barátnőt az interneten, Én egy Maláj Kurwát vettem tavaly 400 Kp, de piszkosul megérte ;)
2014. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%

Én régen úgy csináltam ,hogy kerestem egy jó pic....sát neten aztán leraktam néhány párnát magam elé ráfeküdtem és közéjük raktam a jobb kezem utána elkezdtem nyomni a kezembe a farkamat közben a pics....ukát nézegtem.Ezt szerintem kipróbálhatod nem fogsz csalódni.XD:-)

Ja írj privibe tapasztalatot.

2014. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!