Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan veletek, hogy szex után el kezdtetek sírni? Velem most volt ilyen először (több lent) 22/l

Figyelt kérdés

Velem most volt ilyen először, és nem volt rossz épp ellenkezőleg sosem volt még ilyen jó, nem tudom miert kezdtem el sírni orgazmus után.

Lehetséges attól hogy ennyire jó volt?


2017. febr. 5. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Haha! Szegény srác azt hitte kicsi a farka és sirsz a nevetéstől!
2017. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Volt már ilyen esetem.
2017. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem is fordult már elő,ezek az öröm könnyei.;)
2017. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első, bár esetemben csak 2 nőnél sikerült ezt elérni és nem minden alkalommal, úgy hogy gyakorolni kell.. :D
2017. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sírtam már utána pedig fiú vagyok..

24F

2017. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem sűrűn előfordul, gondolom a megkönnyebbüléstől és az örömtől van, ha különösen jó volt a szex. 23/L
2017. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Igen valószínűleg azert mert ennyire jó még sosem volt :)

Csak meg lepődtem :)

2017. febr. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!