Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezdek el sírni maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek el sírni maszturbálás után? Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Idáig csak egy komoly kapcsolatom volt. Majd 3 hónap után odaadtam a szüzességem neki, és ki is dobott, mondván ő nem így képzelte el a szexet velem. Azóta próbálom feldolgozni, randizgatok is, de vagy az van, hogy osztálytárs, és így nem akarok összejönni vele, vagy az, hogy kiderül, hogy neki nincsenek hosszú távú szándékai velem. De nagyon hiányzik a szerelem, és a szex is. Egyre többször maszturbálok, és mikor érzem jó lenne, elkezdek sírni, és rengeteg érzés tör elő belőlem.

Mihez kezdjek magammal? A nagy csalódásom miatt van ez? Úgy érzem kilátástalan a helyzetem, nem tudom senkivel sem megbeszélni...és érzem, és csak a szexre vagyok jó, aztán amikor elérik hogy szerelmes legyek, kidobnak mert nem vagyok elég jó...



2016. jan. 9. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó egyelek meg, úgy megvigasztalnálak. Én szeretlek! :)
2016. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire borúsan látni ezt!! :)

Hidd el találni fogsz valakit akinek nem csak szexre kellesz! Egyszerűen ne menj bele ilyen kapcsolatokba ahol látod h csak arról van szó.

A maszti közbeni/utáni sírás butaság... ne gondolj smemmi baromságra, engedd el magad, az arról szól :) Semmi köze a csalódásodhoz vagy a valódi szexhez. Te vagy saját magaddal :)

2016. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pofon miatt éled ezt így meg. Tedd túl magad rajta, a csaj egy paraszt volt, ne foglalkozz vele! Randizgass, bulizz a haverokkal, ne gondolj a csalódásra! És kezdj normális csajokkal, nem ribikkel, akik csak az ágyba akarnak! <3
2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3: "a csaj egy paraszt volt, ne foglalkozz vele"


Nem a kérdező a lány? :D

2016. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Ha szeretnél beszélni róla csak írj bátran! Nem vagyok se leszbi se biszex! Én is szoktam masztizni! Ha kell valaki/valami csak írj halál nyugodtan! Rám lehet számítani

14/lány

2016. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok. Illetve nő, de úgy élem ezt meg mint egy kislány...
2016. jan. 9. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
utálom ha egy pasinak van elképzelése a szexről...-főleg egy szűznél, nem lehet elvárni semmit-de ez az első eset, ne beszélj többesszámban, lesz jobb is...vagy lesz ez még így se, de majd várj valami tuti lessz
2016. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne rá mód, hogy valamilyen módon elkerüljük a csalódásokat, de nincs. Próbálj belőle valamiféle előnyt kovácsolni, ami tudom most hülyén hangzik, de segíthet kiszűrni az olyanokat, akik nem a nőt látják benned, hanem csak 1 ágyast. Azt, hogy csak erre lennél jó azt nagyon erő túlzásnak vélem inkább rengeteg az idióta, de 1 pillanatig se hidd el, hogy ne lennél szeretni való / szeretetre méltó. Inkább az ő veszteségük, hogy nem szeretnének Tőled többet :)

A sírós részre nem tudok mit mondani, talán jobb, hogy kijön belőled, mint magadban tartogatni és bedepizni befordulni teljesen, idővel elmúlik. A legjobbakat Neked és 1 normális társat.

2016. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor olyan erős késztetést érzek, hogy segíthessek valahogy :( Utálom, amikor egy szemétláda miatt szenved valaki, aki nem érdemli meg. De nem tűnsz ennyiből még gázosnak, mert jogos a csalódás egy ilyen alakban. Viszont ne félj, pláne ne érezz kilátástalanságot, minden nap egy új nap, és még 1000 féle képpen fog változni az életed. Egy normális férfinél rendbe jössz hamar, és az önbizalmad is helyreáll, mert mint mondtam, nem tűnsz vészes esetnek, csak elkeseredettnek. Én is csalódtam lányban, aki csak státusza miatt akart maga mellé egy jó pasit, de én személyileg egy haveri megtisztelést nem kaptam tőle. A lényeg, hogy a következő hozzánk testhezállóbb legyen :)
2016. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak sajnálni tudlak. :(

Hidd el nekem, kevés az ilyen csaj mint te, kevésnek van ekkora szive mint neked. Te igazán tudsz SZERETNI. Bárcsak több ilyen csaj lenne..


Sajnálom a történteket, nyugodj meg, idővel jobb lesz. :*

2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!