Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezdek el sírni maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek el sírni maszturbálás után? Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Idáig csak egy komoly kapcsolatom volt. Majd 3 hónap után odaadtam a szüzességem neki, és ki is dobott, mondván ő nem így képzelte el a szexet velem. Azóta próbálom feldolgozni, randizgatok is, de vagy az van, hogy osztálytárs, és így nem akarok összejönni vele, vagy az, hogy kiderül, hogy neki nincsenek hosszú távú szándékai velem. De nagyon hiányzik a szerelem, és a szex is. Egyre többször maszturbálok, és mikor érzem jó lenne, elkezdek sírni, és rengeteg érzés tör elő belőlem.

Mihez kezdjek magammal? A nagy csalódásom miatt van ez? Úgy érzem kilátástalan a helyzetem, nem tudom senkivel sem megbeszélni...és érzem, és csak a szexre vagyok jó, aztán amikor elérik hogy szerelmes legyek, kidobnak mert nem vagyok elég jó...



2016. jan. 9. 19:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazatok van, csak elég rossz érzés.
2016. jan. 10. 18:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Még mindig iszonyatosan szenvedek :((
2016. júl. 17. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért érzed hogy újra kidobnak, mert nem vagy elég jó? Miért nem?
2016. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy azért óvatosan fogalmazz. Ha most újra eszedbe jutott és rádtört a rossz érzés, mert magányos vagy, akkor azért az nem igaz, hogy "még mindig", mert az azt jelentené, hogy azóta folyamatosan megállás nélkül nem volt jókedved. De gondolom ez inkább azt jelenti, hogy most jutott újra eszedbe ez a kérdés.
2016. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobb lett a dolog?
2017. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!