Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan tartjátok karban magatokat lent+fiúk nektek az baj ha szőrös és nagy+TÖBBI lent?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nincs is többi lent:0
2017. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szóval azért van ez a kérdésem, mert eddig borotváltam de már fekete a szőr és elég erős és ha leborotválom akkor a bőrön átlátszik a szőr és akkor eléggé szúr is és a nagyyot meg úgy értem, hogy a has alatt még egy dudor van és rendesen meglehet markolni. Mit csináljak vele? Kérlek segítsetek!
2017. febr. 3. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó borotva vagy gyanta és a tiszta víz meg egy kis habfürdő csodákra képes. A denevérek kikergetésének nemes feladatát, meg a párom vállalta magára, de azt minden nap, vagy, amikor csak kedvünk van hozzá, örömmel megteszi.
2017. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És fiúk titeket az zavar ha szőrös? Mármint rendesen hossz szőr van ott ami puha?
2017. febr. 3. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom van, olyan is aki szereti... de ha nem troll vagy és tényleg segítségre lenne szükséged, privátban segíthetek, ha gondolod.
2017. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha szőrös. Csak a punci tulaját szeressem.
2017. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)..és így néz ki:

[link]

2017. febr. 3. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha szőrös. Husisabb lány vagy? Az a "dudort" megmagyarázná
2017. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nem nagyon..azért van rajtam egy kicsi de nem vagyok annak mondhattó..
2017. febr. 3. 19:36
 10/13 anonim válasza:
60%
én minden 2 nap utan borotválom van hogy 1 attól függ de én mindenem borotválom szóval én nagyion adok magamra az meg a másik hogy mindenki maga dönti el hogy ápolja magát de én rendeszeresen szóval ha zavar borotváld le ennyi .19f.
2017. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!