Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kollégiumban hogy végzitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban hogy végzitek a masztizást?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanazzal a technikával, mint otthon vagy bárhol.
2017. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kivéve hogy otthon nem négyen vagytok egy szobába. Úgy már gondolom nehezebb
2017. febr. 2. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én például a barátnőmmel egy két ágyas szobán osztozok, szóval így valamelyest könnyű a dolgom. Ott a zuhanyzó (külön fürdő van minden szobához). Vagy mikor ő nincs bent, akkor bezárom az ajtót és úgy. Vagy ha bent van, és ittunk, akkor egymás mellett együtt is szoktuk csinálni (nem egymásnak, csak egymás mellett). Vagy megvárom, hogy elaludjon (korán fekszik szerencsére) és 11 körül, mikor alszik, csöndesen elvagyok.
2017. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kézzel :D
2017. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerinted más hogyan oldja meg, ugyan már nincs fantáziád... Fürdés közben, vagy mikor mindenki alszik, vagy nincs a szobában senki stb. Mi lesz ha majd partnereddel akarod csinálni?! Akkor leszel csak zavarban, hogyan mondd meg a többieknek hogy tipli van :)
2017. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször fürdőben, vagy mivel tudom a szobatársaim órarendjét, így amikor látom hogy csak később érnek vissza. Vagy ha már alszanak. Meg lehet bárhogy oldani :D 20/l
2017. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!