Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van vagy volt úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van vagy volt úgy, hogy jobban élvezitek a masztizást, mint a valódi szexet?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2017. jan. 26. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen, gyakran. Szeretek szexelni a ferjemmel is, de a maszti is irto izgato. Ha ugy van idom, orakig is el tudom huzni, elokerulhetnek a kedvenc targyaim hozza. Szex kozben max 2x elvezek el, ha masztizom akkor megy az 5-6 is siman.
2017. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
nekem mint pasinak előfordult már. A maszti rólad szól és akkor amikor te akarod, a szex sokszor akkor is van, amikor neked annyira nincs kedved.
2017. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak ha nagyon béna a pasi és képtelen kielégíteni.
2017. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Van, igen.

Azért, mert ha én csinálom, garantáltan van orgazmusom, egész biztos nem fog fájni, és érdekel, hogy nekem is jó legyen.

Egy pasinál egyik se biztos, sokszor már az is jó szexnek számít, ha nem fáj, és legalább megkérdezi a végén, hogy jó volt-e (az a két perc).


Nagyon kevés az igazán jó szerető. A többség csak meg van győződve róla, hogy ő nagyon jó, úgyhogy a csaj csak ne szóljon bele, hogy mit és hogy kéne csinálnia.

2017. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi..első, te hány éves vagy?

Kamaszkoromban fiúkként nekem is ment masztitól 5-6 élvezés, na jó, nem sűrű egymásutánban, de egy éjszaka alatt (ill. egy késő este pár órája alatt), de most már nem menne, nővel meg rendszeresen csak egy van.

2017. jan. 26. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Elso vagyok es 30 eves!
2017. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, több vagyok nálad, de ezt csak azért írom, mert sokan hajlamosak azt hinni, hogy ide csak kiscsikók írnak:)


A férjed tudja, hogy szoktál masztizni?

2017. jan. 26. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Biztos tudja! Neha csinaljuk egymas elott is, de ez inkabb intim dolog. O is szokott, en is, de ez igy rendjen van. Valtozatos a szexualis eletunk szerencsere. 1. Yvoltam
2017. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6,#8,


Biztos az első vagy?

Az elsőnél a válaszoló 0 százalékban hasznos válaszokat ad.

Nálad 88 százalék. Nem ugyanannyi kéne legyen?

2017. jan. 26. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szép volt 4-es! :)

Ment a zöld.

Szerencsére nem a többséghez tartozom.

2017. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!