Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik hamar kezdték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hamar kezdték a masztizást?

Figyelt kérdés
Ti nem bántátok meg, hogy saját magatoknak szakítottátok át a szűzhártyát, illetve tágítgattátok magatokat, nem pedig egy fiú csinálta? Ugye sokan kíváncsiak és akik viszonylag korán kezdtek el masztizni ők már nem csak ujjal csinálták...nem bántátok meg, hogy nem egy pasi fedezte fel azt a környéket? Nyílván a kérdés azokhoz szól, akik hamarabb masztiztak, mint szexeltek.
2016. júl. 31. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem bánom, így legalább ismerem a testem, hogy mit szeret és nem kell azon aggódjak hogy az első pár alkalmam nem lesz élvezetes.
2016. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát én korán kezdtem, de nem dugdostam magamba semmit, maximum 1 ujjamat, mert más kényelmetlen és felesleges volt. A csiklomat izgattam mindig. Szóval én abszolút nem voltam tág amikor elvesztettem a szüzességem, sőt... Szerintem ezt a dolgot ne úgy képzeld, hogy a lányok évekig bármit dugdoznak magukba és mire lefekszenek velük már harangozni lehet bennük. Sőt sok lány nem is nagyon maszturbál fiatalabb korban! :)
2016. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem úgy masztíztam hogy nyúlkáltam magamba meg tágítottam magam.... Még mai napig nem csinálom így.
2016. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem bántam meg. 21/l
2016. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem banom, mert igy sok benazast kikerultunk a parommal az elso alkalmakkor
2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én kicsit bánom, de nem azért, mert tág lennék, nem vagyok meg semmi ilyesmi. Más miatt.
2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem bántam meg, ugyanis nincs olyan, hogy nincs orgazmusom szex közben, mert mindig van, sőt, több is. És ezt mind annak köszönhetem, hogy ismerem a saját testem, hogy mi a jó nekem.

De azért abban helyesbítenélek, hogy attól, mert valaki azelőtt kezd el maszturbálni, mielőtt szexelne, illetve ujjazza magát, az nem jelenti azt, hogy átszakítja a saját szűzhártyáját (az nekem is az első szexuális együttlét alatt történt meg) és nincs olyan, hogy valaki kitágítja magát! Senkit nem lehet kitágítani. A nő az aktuális együttlét előtt fog az izgalom hatására kitágulni, nem általánosságban véve!:)

2016. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, tisztában vagyok mindennel, amit leírtak az "okosok", csak nem jól van megfogalmazva, illetve direkt félreértelmezték.

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 31. 12:13
 9/17 RoseTyler ***** válasza:
Dehogy bántam meg! (Ezt egyébként sosem értettem, hogy miért kerítenek egyesek a szűzhártya meglétének akkora feneket.) Eleve tágabb a hüvelyem, sosem volt az a klasszikusan szűk. Nem volt mit tágítgatni rajta. :D Amúgy meg fiatalon elég sokára sikerült kivergődnöm egy viszonzatlan szerelemből... Addig se pasi, se szex, se semmi. Meg is őrültem volna, ha nem segítek magamon, ahogy csak tudok.
2016. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy lány vagy kérdező és elkezdesz okoskázni egyeseket, a leírásodból alapból egy 16 éves fiúra tippeltem volna.:)

Üdv egy okoska!:)

2016. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!