Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik hamar kezdték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hamar kezdték a masztizást?

Figyelt kérdés
Ti nem bántátok meg, hogy saját magatoknak szakítottátok át a szűzhártyát, illetve tágítgattátok magatokat, nem pedig egy fiú csinálta? Ugye sokan kíváncsiak és akik viszonylag korán kezdtek el masztizni ők már nem csak ujjal csinálták...nem bántátok meg, hogy nem egy pasi fedezte fel azt a környéket? Nyílván a kérdés azokhoz szól, akik hamarabb masztiztak, mint szexeltek.
2016. júl. 31. 10:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ebből is látszik mennyire nem ismered az embereket és milyen nagyra tartod magad.

Üdv!

2016. júl. 31. 16:03
 12/17 anonim ***** válasza:
Én korán kezdtem, de nem maradtam tág, illetve kicsit megbántam, hogy mindent kipróbáltam.
2016. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt a "tágítgatták" dolgot nem úgy értem, hogy úgy maradt mindenki, aki felnyúlt magának. :D Hanem, aki ugye masztizott rendszeresen, akkor egy idő után kitapasztalta, hogy mennyire nedves lesz, hány ujja fér be, stb... és mikor egy fiúval odajut, akkor nem éri váratlanul, hogy bedugja az ujját, nem nyöszörög minden apróság miatt, hanem tudja, számít rá, hogy egy ujjat, vagy akár többet be tud fogadni kellő izgatás után simán(mivel már csinálta magának).
2016. júl. 31. 16:31
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tartom magam nagyra, csak valószínűleg sokkal tapasztaltabb vagyok, mint te, vagy legalábbis te sokkal tapasztaltabbnak gondolod magad nálam, szóval kár pontozkodni lefelé. És hogy hozzátegyem, attól, hogy maszturbáltam, attól még a szex teljesen más volt! Egyáltalán nem volt könnyű az első néhány együttlét, függetlenül attól, hogy teljesen tisztában voltam a saját testemmel!

2016. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy bizonygatod magad, hogy tapasztaltabb vagy, mint én, nem leszel az. Nekem nem célom itt mindenki felé állítani magam, mint neked, nem akarok kioktatni senkit, egyedül Te vagy az aki nem tud szemet hunyni egy egyszerű kérdés felett és mindenben csak a tüskét keresed és kötekszel, hogy nem jól van megfogalmazva stb. Elsőre is elég lett volna leírnod az utóbbi hozzászólásod második részét, elégedett lettem volna a válasszal, ehelyett még mindig idejársz okoskodni. De köszönöm, hogy időt szakítassz rá és nyomon követed a kérdést! Na meg persze a válaszod, válaszokat a többieknek!
2016. júl. 31. 19:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Te kezdted sértegetni a másikat, aki csak válaszolt egy feltett kérdésre teljesen normális hangnemben, szóval előbb gondolkozz, aztán fröcsögjél!
2016. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A teljesen normális hangnemet megváltoztatnám kioktatóra, mert te azt tetted. De gondold, ahogy akarod, úgy sem lesz addig nyugtod, míg nem az lesz, amit te akarsz, ebből is látszik mennyire okoskodó vagy. További minden jót!
2016. aug. 1. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!