Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, rátok hány pasi ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, rátok hány pasi ír egy nap itt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Zavar vagy tetszik a dolog? Visszaírtok nekik vagy nem? Kort is írhattok!

2017. jan. 31. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

vagy 10en rám szoktak írni. Igen zavar főként akkor mikor szexuális ajánlatokat irkálnak és leírom nekik, hogy hagyjanak ezzel, még ők lesznek vérig sértve, hogy nem akarok velük d.gni :,D szánalmasnak tartom. És már egy jó ideje vissza sem írok egyiknek se.


18/L

2017. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szégyellős témájú kérdésre válaszolva beírtam, hogy mivel naturista vagyok, nem igazán vagyok szégyellős. Min. 10 levél.

Írj, dugnálak, mutasd, képet és hasonló elmeroggyant "levelek", amit azonnal töröltem. Volt egy szokatlanul normális pasi, akit érdekelt, hogy hogy lehet az, hogy más a föld alá süllyed ha csak melltartóban meglátják, amíg engem nem zavar hogy anyaszült meztelenül. Elképesztően érdekes és kellemes levelezés alakult ki, úgyhogy aztán a nyáron együtt mentünk nudizni, és pillanatok alatt megtapasztalta hogy miről beszéltem. Azóta ő is "megrögzött" naturista lett.

De ilyen ritka mint a fehér holló...

2017. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha épp nem vagyok aktív csak felnézek, akkor senki, ha válaszolok egy kérdésre 1-2, ha egy kicsit pikánsabb kérdésre, akkor simán 4-5 is... Régen szelektáltam, és a normálisabbjának vissza írtam, de már annyi rossz tapasztalatom volt, hogy senkinek. Három levél után, már az értelmesebb is megkérdezi, hogy hol lakom... Amúgy se ismerkedni járok fel ide. Ha valaki kérdez valamit, vagy segítséget szeretne kérni, válaszolok, de ha csak ismerkedni akar, akkor nem.

Összességében zavar a dolog.

2017. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pl. 5 üzenetet kaptam. Nagyon szellemesek és tartalmasak, úgy mint:

"Írj"

"Hol laksz?"

"Van kedved beszélgetni?"

"Véleményeznéd?" - gondolom a farkáról lehet kép, sose nyitom meg a linket

És ehhez hasonlók. Csoda, hogy nem válaszolok?!

2017. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos átlagosan 1-2 ember ír rám. Engem személy szerint nem zavar, szeretek válaszolgatni bármilyen kérdésre, persze azért nálam is van határ szóval ha már túlontúl zakaltó jellegbe megy át az illető akkor hanyagolom, illetve akkor nem válaszolok ha szexuális ajánlatot tesznek fel ( tehát konkrétan az hogy pénzért feküdjek le az illetővel)


17/L

2017. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!