Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, rátok hány pasi ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, rátok hány pasi ír egy nap itt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Zavar vagy tetszik a dolog? Visszaírtok nekik vagy nem? Kort is írhattok!

2017. jan. 31. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha válaszolok egy pikánsabb kérdésre, akkor megjelenik 1-1 ismerkedő, de semmi extra. 31
2017. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Átlag 2-3.


Ha értelmes kérdést tesz fel valaki, szívesen válaszolok neki, akár intim témában is.

Ha ismerkedni szeretne azt kedvesen, de vissza szoktam utasítani.

Ami meg csak zavaró, vagy bunkó vagy provokációnak indul, vagy már 10. alkalommal kérdezik, egyszerűen nem veszem figyelembe és törlöm.

2017. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Bizonyos témájú válaszok után jönnek a privik.

A legtöbbje: "Szia, hány éves vagy? Írhatnál" vagy "Írj" "megdugnálak"


Innen üzenem: az életben nem válaszolok ezekre, azonnal kuka!

Csak a kisfiút érdekli hogy hány éves vagyok, és egyetlen érvet nem ír hogy miért is írjak? (amikor nem érdekel)

Vannak normálisak, akik írnak magukról valamit ami érdekes lehet. Olyanokra gyakrabban válaszolok.

2017. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Változó. Általában vissza írok ha kulturált az illető :) 23 L
2017. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Változó. Van, akivel hetekig tudok dumálni és van, akivel ott le is zárul a dolog, hogy "szia, mekkora a melled????" vagy mikor csak annyit kapok, hogy "írj".


Nem zavar, csak a példákhoz hasonlóakat nem kimondottan kedvelem... Általában visszaírok mindenkinek, még a primkó kötekedőknek is.

18/L

2017. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én meg sokszor teszek fel kérdéseket, válaszolgatok, de eddig csak 1 ember írt rám, de vele nem beszéltem ,csak akkor az egyszer. Szóval én nem kapok privátokat, nem tudok kivel levelezni 😩19L
2017. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Átlag 2.

Ha kulturált, akkor válaszolok, akármilyen furcsa dolgot is kérdez.

Ha látszik, hogy (chat)szexre próbál partnert keresni, nem reagálok. Ha mögé teszi, hogy "írj", attól a falra mászok és juszt se méltatom válaszra.

Bevallom, néha szívatom is szegényeket.

20

2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
1-2, de nagyon ritkán válaszolok, ahhoz nagyon különlegesnek kell lennie.
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a válaszokból is látszik, azért valami érdekes üzenetet kell írni ahhoz felkeltsük az érdeklődést, kérdeztem már lányokat és ugyanez volt a vélemény. Viszont szerencsére nem túl nagy a konkurencia ahogy elnézem..:D leírsz egy szót helyesen már sikeresebb vagy mint a nuncusvadászok 80%-a..:D
2017. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem ":D"-zed le minden mondat végét és nem használsz ilyen edgy szavakat, mint a nuncusvadász, akkor már bőven a felső 1-2%-ban vagy. A legnagyobb erény mégis az, ha nem itt akar az ember ismerkedni.
2017. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!