Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13cm hosszú és 4cm vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13cm hosszú és 4cm vastag pénisz a legtöbb nőnek elég vagy túl kicsi?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
És az miért baj,hogy az átlagnő ilyen? Itt nagyon sok nagyfarku legényke van ,és nagy igényü nő is,de abban biztos lehetsz hogy nem a méret a lényeg. Nekem 16-17 cm és 4,5-5 cm vastag,de volt olyan szeretőm akinek a férjének 24x5,5cm volt s mi mégis a szexért találkoztunk. 37 éves tapasztalattal mondom neked,hogy az a fontos hogy addig bird visszatartani magad amíg a párodnak jó nem lesz. S ha öszeszoktok ,akkor átlagban együtt mentek el. Ehez viszont sokkal fontosabb az öszinte tabuk nélküli beszélgetés a szexről és a bizalom. Ha a az itteni nőknél ez másképp van azt is megértem,de én ezt tapasztaltam.
2017. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm öreg harcos 10es voltam nekem még csak 24év.Vastagságban jó vagy(16 tól már jók a méretek egy felmérés szerint) bár én idáig majdnem minden nőt végigértem azért egy volt kosárlabdás kifogott rajtam.Imádtam a méretét és nem láthattam mert tök sötétben történt,fenébe.Szerintem is fontos az összhang,egyező vágyódás,szikra.44/F
2017. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaz hogy apámétól megijedtem 5évesen amikor jött ki a vécéről(imádták a nők),hát én egyszer azért láttam Leányfalun a napközis J.tanár urunk az öltözőben amikor mentünk standolni,4-5méterről azt sosem felejtem el nem tudom hogy talált rá nőt.
2017. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8 10 cm egy nöi hüvely

akkor szerined kicsi

2017. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Itt van a megoldás:Indiából indult(emlékszem kisrác koromban már csináltam! Azt hiszem a Kama Szutrában olvastam!(11évesen!)átlőttem a kádat imádom a nőket. [link]
2017. jan. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!