Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13cm hosszú és 4cm vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13cm hosszú és 4cm vastag pénisz a legtöbb nőnek elég vagy túl kicsi?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Sokan írják itt, hogy nem a méret számít, meg minden. De nem igazán tudom mit higgyek most már.

1. Vagy itt hazudnak név nélkül

2. Vagy amit sokan nekem is írtak, hogy eddig rossz lányokkal hozott össze a sors


Nekem 1 cm-el nagyobb hosszra, vastagságra meg kb. ugyanennyi, és eddig egy nő se akart velem lefeküdni, miután előkerült.

Se egy éjszakás, sem pedig randizós, ismerkedős dologból nem lett soha semmi, egy kettő ki is jelentette, hogy a méretemet nem nagyon lehetne élvezni.


Szóval nekem ezek a tapasztalatok, de én is kétségek közt vagyok a fent említett kettősség miatt. :/

2017. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem elég..nekem nagyobb 24cm:3 xd
2017. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
simán kielégitő tud lenni egy 13cm-es pénisz is!!! a vastagsága meg pláne!
2017. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
43%
Éppen elég. Nekem 16 centi hosszú, és kb ilyen vastag. Ne izgulj, ez a legtöbb csajnak jó lesz!
2017. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

a13cm az nem hosszu inkább rövid de nagyon a vastagság on is kéne még alakitani

mert max egy szűz lánnyal lesz jo neked is meg neki se ugyhogy átlagon aluli vagy de jo teknikával javithacc kicsit 38N

bár nem feküdnék le veled

2017. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
ha egy nő a saját ujját élvezi akkor szerinted azt nem fogja? :)
2017. jan. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Épphogy kisebb az átlagnál, de a legtöbb nőnek túl kicsi.
2017. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Bőven elég. Való igaz, hogy nem a méret számít, hanem a keménység.

A hüvelyben csak nyomást és hőmérsékletet érzek. Ha nem kőkemény, akkor semmit nem érzek belőle, lehet az 6x25 cm is.

De egy ujjat is érzek, mert ugye a csont miatt elég kemény. De azért egy fütyi legyen egy ujjnál sokkal keményebb, mondjuk, mint a beton.:)

2017. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
A hossza jó lenne de nekem a 4 cm vastagság már túl nagy.. 23 L
2017. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha van zsírpárna le kell adnod mindenképp(reggel futok kerékpározok)melegvíz és nyújtás,krémmel jelq tréning+péniszpumpa és nőni fog,minden irányban.Az a baj az átlagnő 7-10mély ha felizgul 12,5-15mély minimum
2017. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!