Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg eőszakos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg eőszakos voltam? Hogy lehet jó szexjáték? És most tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van! Vagy lehet ,hogy csak volt! Egy barátnőm akivel már 4 éve együtt vagyunk. Kb. Másfél hónapja azt mondta unalmas a szex, nem rossz de unalmas és találjak ki valamit. Elkeztük ,hogy nem minden nap csak 2-3 naponta dugunk. Csók meg minden más mehetett. Orál is de lényeg ,hogy az sem élvezésig. Nem én találtam ki és ,hogy őszinte legyek egyáltalán nem is tetszet. Mert milyen az ha valakit felizgatsz szopni kezded és ott hagyod…?Na mindegy bele mentem! De másfél hónap után meguntam. Mentem haza és kitaláltam ,hogy jobb lenne valami kikötőzős vadabb "szexjáték". Ezért amikor hazaértem, befogtam a szemét a szàjàt amit otthon találtam ruhákkal madzagokkal össze vissza kötőztem, nyakkendővel pl. a szemét. Meg minden hülyeséget megpróbáltam. Ütőttem a fenekét… Mondhatni nagyon erőszakos voltam. De nem akartam én bántani csak feltúrbózni a szexuális életünk. Sőt… már nagyon sokszor mondta ,hogy jó lenne ilyen de én nem akartam ,mert mi értelme van ha tudatosan csináljuk. Én úgy akartam ,hogy ne tudja! csak megtörténjen. Nem akartam ,hogy megbeszéljük ,hogy mit fogunk csinálni, mert abba nem tudnám magam bele élni. És amúgy is engem ez arra emlékeztet amikor az oviba megbeszéltem egy kislánnyal ,hogy szerelmesek vagyunk és kézen fogva mászkáltunk. Nem lehet semmit élvezni így ,hogy megvan beszélve. Ezt akkor is elmondtam.

Most meg ,hogy bele mentem ő azt mondja megerőszakoltam. Szerintetek sincs igaza? Ő kérte csak nem most! Mi a külömbség az között amikor meg van beszéve és amikor nem? Mibem hibáztam és hogyan tehetném ezt most jóvá?

(Sőt… szerintem más kapcsolatában minden nap van valami fenekelős "jelenet" most egyszer a mienkben miért nem fér bele?)



#anális #erőszak és szex
2017. jan. 29. 15:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsi "kicsit"hibásan írtam ki a kérdésemet!

*erőszakos *most mit tegyek? Stb. Hibámért elnézést.

2017. jan. 29. 15:06
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez már az ő egyéni döntése, én megbocsátanám az ilyesmit, de ha neki ennyire nem jött be a dolog, talán más irányba kezdj el gondolkodni, mivel dobhatnátok fel, a barátnőd javasolt valami mást is, vagy neki nincsenek ilyen elfojtott vágyai, amit esetleg kipróbálna?
2017. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Velem anno az én exem csinált ilyet. A kezemet összekötötte a szememet elfedte és ráborított az ágyra aztán rám ült. És sokáig kínlasztott. Engem nem zavart, sőt örültem neki. :D

A barátnődet én nem ismerem, de hátha meg tudod vele beszélni. Csak nem lesz semmi gond. De legközelebb az ilyet csak közöld vele, legalább előtte pár nappal.

2017. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát… mondogatta mindig az anált meg ezeket… de nekem ez nem fekszik. Az orál sem annyira szimpatikus de anélkül már tényleg nagyon "maradi" lennék. Most ezt is csak miatta csináltam de nem jött be.
2017. jan. 29. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nem egyezett bele így ez nemierőszaknak minősül. Ha ilyet akartok " játszani " azt meg kel beszélni hogy meddig mehet el a másik, tudni hol a határ. 23 L
2017. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
hát igen.. nem mindenkinek való még a szex.
2017. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvasva simán elmegy erőszaknak. Ha a barátnőd, ha nem, a szexhez beleegyezés kell. Lefogtad, megkötözted, megerőszakoltad...
2017. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És közben nem vetted észre, hogy ő ezt egyáltalán nem élvezi?
2017. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem az a játék része… nem volt semmi baja közben!
2017. jan. 29. 17:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Válaszolok a kérdésedre: erőszakos voltál

Nem volt semmi baja?

Sikítozott? Mondta, hogy állj le? Mert én nem sűrűn kérem a pasim, hogy hagyja abba, de akkor abbahagyja. Van, hogy előre kérem, hogy kövi alkalommal kötözzön ki,néha spontán jön, de közben mondhatok rá nemet is.

Azért erről illett volna beszélned vele, mert az, hogy tudtad, hogy vágyik rá, nem jelent semmit se. Picit pontosítani, hogy kinek mi fér még bele.

De ha közben tiltakozott és úgy dugtad meg... Az erőszak.

2017. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!