Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadható az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható az, hogy csak így próbálnám ki az anált?

Figyelt kérdés
Félek a fájdalomtól. De a párom kedvéért belemennék a szexbe ha előtte mindketten tágítanánk egymást,és dildóval kipróbálnánk egyszerre. Számomra csak ez lenne nyugtató mert félek hogy fájni fog,de ha ezt bevállalna akkor érezném hogy fontos vagyok neki,és nem csak a saját örömét nézi. Meg valamennyire ez izgat is. Férfiak ti mit szólnátok ehez belemennétek?
2017. jan. 26. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
#10: Nem fájdalmas, ha nem állat módjára csináljátok. Egyébként mi köze van ahhoz a szeretetnek, hogy hagyom, hogy megdugja a barátnőm a seggemet? Csak ezzel tudja neked kimutatni a szeretetét? Akkor nálad komoly bajok vannak fejben. Miért gondolod, hogy enélkül nem vigyázna rád vagy nem lenne óvatos? Ha nem bízol benne ennyire, akkor te nem szereted őt eléggé.
2017. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ebben semmi, én is benne lennék, ennél mocskosabb játékokban is.
2017. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11. Te tényleg nem érted amit olvasol? Ha nem fájdalmas miért ne mehetne bele? Engem is izgat az ő feneke, ezen mit nem értesz? És az hogy megengedi ezt nekem.Amúgy kétvégű dildóval gondoltam nem felcsatolhatóssal,amit mindketten élveznénk.. De ezt úgyis a párom dönti el.
2017. jan. 26. 18:48
 14/17 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Szerintem le is írtad a lényeget, nevezetesen hogy Téged is izgat az ő feneke.

Mi ezzel a baj? Szólj neki hogy Te így szeretnéd, és kb ennyi. Ha félsz a reakciójától, akkor vannak arra praktikák, hogy hogyan lehet egy kicsit rávezetni a másikat, hogy biztosabb lehess benne, hogy mi lesz a reakció, vagy hogy egyáltalán fogadná-e. Gondolom ezeket nem kell itt ecsetelnem.

2017. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, belemennék, nekem ez kb. egy álom megvalósulása lenne hogy egy lánnyal közösen kényeztessük egymást análisan.
2017. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tegnap megbeszéltem a párommal belement,úgyhogy nemsokára kipróbáljuk. Örülök neki,hogy nyitott erre és nem utasitotta el.
2017. jan. 27. 09:49
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
A pàrommal is kipróbáltuk,és elmondhatom hogy azóta tudom élvezni az anált ő is szereti. A régebbi pasijaim elzárkóztak előle, önzőek voltak emiatt azt gondoltam,hogy ez nem jó. De szerencsére vannak még igazi férfiak akik közösen is élvezik az anális örömöket.
2017. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!