Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadható az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható az, hogy csak így próbálnám ki az anált?

Figyelt kérdés
Félek a fájdalomtól. De a párom kedvéért belemennék a szexbe ha előtte mindketten tágítanánk egymást,és dildóval kipróbálnánk egyszerre. Számomra csak ez lenne nyugtató mert félek hogy fájni fog,de ha ezt bevállalna akkor érezném hogy fontos vagyok neki,és nem csak a saját örömét nézi. Meg valamennyire ez izgat is. Férfiak ti mit szólnátok ehez belemennétek?
2017. jan. 26. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én bevállalnám. És nem csak amiatt hogy utána jöjön a jutalom :D
2017. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is benne lennék
2017. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Hát nehéz a kérdés,attól függ kiért teszem, és félek mi van ha élvezném is :D
2017. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha sikerül lebontani a gátakat magadban akkor tuti élveznéd. Ahogy szintem minden férfi. Csak elvi kérdést csinálunk belőle vagy ahogy te is írtad félünk a fájdalomtól.
2017. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak így tudnék ellazulni hozzá másképp számomra nem menne.
2017. jan. 26. 16:53
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Pff alapból nincs szükség análra... Az annyira szánalmas :/ én a fenék nélkül is jól tudom érezni magam egy nővel
2017. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Már megint a szokásos "anál-picsogás"... Ha akarod csinálod, ha nem, hát nem. De miért kell feltételeket szabni?
2017. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nem a feltételről szól. A lelki részéről hogy ő is képpes ezt megtenni értem. Ő is képpes belemenni ebbe, és nem csak a saját élvezete érdekli.
2017. jan. 26. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
#8: Baromság. Te vagy a párja, feltételezem, hogy szeretitek egymást. Természetes, hogy nem csak saját magával törődik szex közben, hanem veled is és neki is fontos, hogy te is élvezd a szexet. Őt izgatja az ánuszod, ennyi. Ha meg téged is izgat a gondolat, hogy bevonjátok a seggedet a játékba, akkor miért kell ehhez az ő fenekét is felavatni? Nem értem! Mi köze van annak a bizalomhoz, hogy megdughatod a pasidat egy dildóval? Úgy gondolod, hogy akkor talán óvatósabb lesz vagy mi? Mert akkor rosszul gondolod...
2017. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es csupán annyi,hogy úgy gondolom, hogy ez fájdalmas legalábbis eleinte. De ha ő szeret annyira,hogy így belemegy jobban eltudok lazulni kevésbé lesz fájdalmas. A fenekünk úgyanolyan sőt a férfiaknak még prosztatájuk is van. Ez számomra szimpatikus hozzáállás másabb annál mint aki csak arra megy hogy kipróbáljuk mindegy milyen a nőnek. Na ilyen férfival nem lenne kedvem hozzá.
2017. jan. 26. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!