Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Melyik jon be jobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik jon be jobban?

Figyelt kérdés

Melyiknek jon be jobban az arca es melyiknek a teste??

A:

[link]

B:

[link]

C:

[link]

D:

[link]

E:

[link]

F:

[link]

G:

[link]

H:

[link]

I:

[link]

J:

[link]

K:

[link]

L:

[link]

M:

[link]

N:

[link]

O:

[link]

P:

[link]

Q:

[link]

R:

[link]

S:

[link]


Tudom, lehet egy kicsit sok de remelem hogy igy nem fogjatok azt mondani hogy egyik sem!;)

Ha gondoljatok Top3ast vagy 5ost is csinalhattok arc es test ugyileg!

Kort is irjatok legyszi!:)



2017. jan. 26. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet hogy sokat linkeltél, de kb egy típus mind (kigyurt szépfiú). Ha valakinek nem ez az esete, akkor ezek között sem talál olyat, aki tényleg bejön.

Ha muszály lenne mondanom, akkor talán a C és az M tetszik arcra.4De nekem inkább ők jönnek be:


[link]


[link]


[link]

2017. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy sokat linkeltél, de kb egy típus mind (kigyúrt szépfiú). Ha valakinek nem ez az esete, akkor ezek között sem talál olyat, aki tényleg bejön.

Ha muszáj lenne mondanom, akkor talán a C és az M tetszik arcra. De nekem inkább ők jönnek be:


[link]


[link]


[link]

2017. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Semelyik... egy kaptafa az egész... és ez nekem nem jön be.
2017. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Arcra nagyon tetszik a C,F,J, testre mindegyik tetszik nyilván, de az, hogy valaki így nézzen ki, se nem szükséges, se nem elégséges feltétel nálam egy párkapcsolathoz :)
2017. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egyik se
2017. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Talán az első (A) tetszik, meg még az R elmegy. A többi nem igazán jön be.

De ezekkel is úgy vagyok, hogy valamelyik képen igen, valamelyik nagyon nem. Mindig arc alapján választok, mert az adja a fő karakterét az embernek. A testüket nem is néztem igazából, de a girnyók nem tetszenek, meg az agyongyúrtak se.

2017. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: pedig sztem pont a ket legkigyurtabbat irtad ;)
2017. jan. 26. 19:10
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Sablon mind. Talán a G kicsit kitűnik, de csak a haja miatt. Mivel bírom a szőkéket, legyen ő. De igából egyik sem jön be, nem zsánereim a kondiszökevények.
2017. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Szerintem az O. De ezek mind csak kigyurt celebek
2017. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az "a" sracnak a masodik insta kepen tetszik a bimboja :D azon a kepen pont szokes beutesu a haja, viszont egy masikon feketenek tunik es ezzel a feje jobban tetszik.

"B" nem tetszik

"C" jobb mint az elozo de meg o sem tetszik

"D" nem tetszenek a vilagos hajuak. Alkonyatos edward beute van az egyik kepen.

"E" jo kepu, tetszik

"F" hat o erdekes. Szep az arcive es a szeme, de neha egy ket szogbol patkanyfeje van. Nem csunya de nem mondanam ra h tetszik.

"G" "H" "I" "J" "k" "L" nem!

"M" van benne is valami helyes, az arcel nagyon tetszik.

"N" "P" nem :(

"O" best !

"Q" nagyon nem

"R" "S" bejovosek.

Top 3:

1. O

2. E

3. S

Az "O" kivetelevel nekem egyik sracnak sem jon be a teste. Nekem ez mar tul sok, meg annyi izomra sem vagyok egy pasiban mint a fent emlitett alanynak.

2017. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!